Berfu Yenerler’den Güldüren Eser Yenerler Paylaşımı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Berfu Yenerler’den Güldüren Eser Yenerler Paylaşımı

MAGAZİN

22 Şubat 2021 Pazartesi 14:06:28

Son Güncelleme: 22/02/2021 14:08:02

Berfu Yenerler’den Güldüren Eser Yenerler Paylaşımı

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olacağını duyuran ve oğluna ‘Mete’ ismini vereceğini duyuran Berfu Yenenler, hamileliğinde 33. haftaya girdi. İkinci çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayan Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunarak “Artık Eşitlendik” notunu düştü.

2019 yılında evlenen oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız çifti, ilk çocukları Kuzey’i aynı sene ekim ayında kucaklarına almıştı. Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olacağını duyuran ve oğluna ‘Mete’ ismini vereceğini duyuran Yenenler, hamileliğinde 33. haftaya girdi.

“SONUNDA EŞİTLENDİK”

İkinci kez anne olmak için gün sayan Berfu Yenenler, eşi ile ayna pozunu paylaşaak”Sonunda eşitlendik” notunu düştü. Berfu Yenenler’in karesi kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

“METE EMMİ BEY SAĞLIKLA GELİN”

Karnı burnunda yeni pozunu sosyal medya hesabından yayınlayan Berfu Yenenler, gönderisine şu notu düşmüştü: Göbüş güncellemesi… 32. haftaya girmiş bulunuyoruz. Bu kadar hızlı geçtiğine inanamıyorum. Sonlara geldikçe de heyecandan, meraktan yerimde duramıyorum resmen. Mete Emmi Bey; sağlıkla gelir misiniz efendim? Buralarda sizi bekliyoruz.

TAKİPÇİSİNE SİNİRLENEN BERFU’DAN CEVAP

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Yenenler, bir takipçisinin “Ne kadar meraklısınız karın göstermeye, ayıp valla” yorumuna yanıt vererek şunları aktardı: “Vücudumun bir parçasının gözükmesi neden ayıp olsun? O parçanın içinde çocuğumu taşıyorsam neden vücudumla gurur duymayayım, neden göstermeyeyim, neden sevmeyeyim? Bunlar nasıl akıllar, nasıl fikirler arkadaşlar ya? Canım karnım, canım vücudum… Bunları yaşayabildiğim için çok teşekkür ederim, çok şükür…”

OĞLU KUZEYE GÜLDÜRÜCÜ TAHLİYE

Berfu Yenenler çifti, geçtiğimiz günlerde oğulları Kuzey’in yatağına tahliye emri çıkarttıklarını şöyle belirtmişlerdi:”Yeni kiracı nisan ayında taşınacağı için yatağı boşaltmanız gerekir. Saygılarımla, anne ve baba… Bunu yapmayacağımı kimse düşünmemişti herhalde! Yeni kiracı geliyor Kuzey Bey”

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı