Belçin Bilgin’in doğum Gününe Katılan Beren Saat’ten Aşk Dolu Sözler: Yıllar Önce Bugün Tanışmıştık
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Belçin Bilgin’in doğum Gününe Katılan Beren Saat’ten Aşk Dolu Sözler: Yıllar Önce Bugün Tanışmıştık

MAGAZİN

3 Şubat 2021 Çarşamba 12:47:03

Belçin Bilgin’in doğum Gününe Katılan Beren Saat’ten Aşk Dolu Sözler: Yıllar Önce Bugün Tanışmıştık

Belçin Bilgin, 38. yaş gününü yakın arkadaşlarıyla bir mekanda kutladı. Koronavirüs nedeniyle önlem alan ünlü isimler, partiye katılmadan önce Covid-19 testi yaptırmayı ihmal etmedi. Doğum gününe katılan Beren Saat hem eşi Kenan Doğulu ile 9. tanışma yıldönümünü hem de yakın dostu Belçim Bilgin’in doğum günün kutladı. Beren Saat “Yıllar önce bu gece Kenan ile tanıştık” ifadelerini de kullandı.

Belçim Bilgin, doğum gününü Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin de aralarında olduğu yakın dostlarıyla kutladı. Covid-19 testlerini olduktan sonra bir araya geldiklerini belirten Bilgin, gecede çekilen fotoğrafları sosyal medyadan paylaşarak şu notu düştü: “Yeni yaşın ilk gününden, tüm varlığı ile hayatı hissetmenin hafifliğinden selamlar! Büyüdükçe uçuculuğu gidiyor hislerin, anlamı derinleşiyor. Henüz başlangıç noktasında hisseden, içimdeki pek heyecanlı küçük çocuğumla öpüyorum hepinizi. Şahane mesajlarınız, sevginiz için çok teşekkürler, çok şanslı hissettirdiniz.”

Saat de yakın arkadaşının doğum gününü ve eşi Kenan Doğulu ile 9. tanışma yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kutladı.

AYNI GÜN HEM ARKADAŞININ DOĞUM GÜNÜ HEM KENANLA TANIŞMA GÜNÜYDÜ

Doğum gününe katılan Beren Saat, sosyal medya hesabından hem yakın arkadaşının doğum gününü hem de eşi Kenan Doğulu ile tanışma yıldönümünü şu sözlerle kutladı:

“Belçim bir yaş daha güzelleşmiş, hayat unutulmaz anılarımıza eklenecek iki gün hediye etmişti bize kutlamak için. Yıllar önce bu gece Belçim Bilgin ve Ayfer Dönmez, gelip beni alıp, Kenan ile ilk kez sohbet edeceğimiz ve birbirimizin numaralarını alacağımız partiye gitmeye, ‘Aykut’un doğum gününü kutlayacağız’ diye ikna etmişti. Sonrası aşk, sonrası dostlardan kurulu aile…

Hayat hiç de kolay olmayan bir sınava aldı hepimizi ama kutlanması gerekenleri de unutmamalı. Magnetik organizasyonunuza nasıl teşekkür etsek az İrem Sent ve Selim Cançelik… Yeni yaşın en unutulmazlarından olsun canım Belçim, her şey hayallerinin ötesinde olsun. En sevdiğin şarkıları söyleyerek varlığını kutluyoruz Aykut Cömert, hisset titreşimlerimizi; eskitemediğimiz esprilerine attığımız kahkahalarımızı… 9. yılımız kutlu olsun oyun arkadaşım, hayat arkadaşım, stüdyo arkadaşım Kuincy…”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı