Aşklarını Dolu Dizgin Yaşayan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Evleniyor Mu?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aşklarını Dolu Dizgin Yaşayan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Evleniyor Mu?

MAGAZİN

3 Şubat 2021 Çarşamba 13:28:29

Aşklarını Dolu Dizgin Yaşayan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Evleniyor Mu?

Aynı dizide rol alan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan çifti aşklarını göz önünde yaşamaktan çekinmiyor. Rol aldıkları dizinin setinde tanışarak arkadaşlıkları aşka dönüşen çift, ilişkisine doludizgin devam ediyor. Magazin dünyasında dolaşan haberlere göre, çiftin pandemi sonrası evlenecekleri iddialar arasında.

Oyuncu çift Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, aşklarını sosyal medyada ilan etmişti. Gökhan Alkan , kız arkadaşının annesini sosyal medyadan takibe başladı.

PANDEMİ SONRASI NİKAH MI VAR?

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz hafta aşka gelip sevgilisini öpücük yağmuruna tuttuğu anları sosyal medya hesabından paylaşıp ilişkisindeki yeni bir iddia ile gündeme geldi. Dizide başlayan aşklarını evlilik ile taçlandırmak isteyen ünlü çiftin, pandemi sonrası evleneceği iddiaları dolaşmaya başladı.

SEVGİLİSİNİ AİLESİ İLE TANIŞTIRDI

Verdiği bir röportajda evlenmeyi ve anne olmayı çok istediğini söyleyen Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz ekim ayında sevgilisi Gökhan Alkan’ı, Tarabya’da bir balıkçıda ailesi ile tanıştırmıştı.

Gazetecilerin, “Aileler de tanıştı, evlilik olur mu?” sorusu üzerine Cavadzade’nin babası, “Onlar bilir. Anne ve baba olarak biz karışmıyoruz” demişti.

“ALIN YAZIM”

Oyuncu çift yeni yılın ilk gününde de birlikte verdikleri pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu. İkiliden Gökhan Alkan, sevgilisinin adını kendi alnına etiketlemişti.

“KENDİ AYAKLARININ ÜZERİNDE DURACAKSIN”

Nesrin Cavadzade geçtiğimiz ay, sevgilisi Gökhan Alkan’ın evde kedisiyle birlikte çekilmiş bir karesini paylaşmıştı. Cavadzade, paylaşımına, “Hayatta her zaman kendi ayaklarının üzerinde duracaksın” notunu düşmüştü.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı