Ali Sunal’dan 2. Bebek Müjdesi! Nazlı Kurbanzade Bebek Beklediğini Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ali Sunal’dan 2. Bebek Müjdesi! Nazlı Kurbanzade Bebek Beklediğini Duyurdu

MAGAZİN

15 Şubat 2021 Pazartesi 09:16:38

Ali Sunal’dan 2. Bebek Müjdesi! Nazlı Kurbanzade Bebek Beklediğini Duyurdu

2018’de Oyuncu Ali Sunal ile evlenen avukat Nazlı Kurbanzade, ikinci kez anne oluyor. Kızı ve eşi ile birlikte çekilen karesini paylaşan Nazlı Kurbanzade, güzel haberi sosyal medya hesabından “Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz” notuyla duyurdu.

Oyuncu Ali Sunal, 2018’de Nazlı Kurbanzade ile evlenmişti. Çift, ilk çocukları Narin’i 2019 yılının ağustos ayında kucaklarına almıştı. Babalık duygusunu ilk defa tadan Ali Sunal yaşadığı duygusal anları sosyal medya hesabından babası Kemal Sunal’la ilgili duygulandıran bir paylaşım yaparak duyurmuştu.

Kızı Narin’i kucağına almanın sevincini yaşayan Ali Sunal, eşi Nazlı Sunal ile bir karesini sosyal medya hesabından paylaşarak “Canım babam, ben baba oldum; umarım torununu görüp hissediyorsundur! İnşallah senin gibi bir baba bir aile reisi olabilirim. Narin’imi seninle büyüteceğim” notunu yazmıştı.

Öte yandan karlı havada el ele yürüdükleri pozları sosyal medya hesabından paylaşan Nazlı Kurbanzade, gönderisine, “Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz” notunu düşerek, müjdeli haberi de duyurdu.
Çifte takipçilerinden çok sayıda “Tebrikler” mesajı yağdı.

 

“İLK YAŞIN KUTLU OLSUN”

Sunal, geçtiğimiz sene ağustos ayında bir yaşına basan kızı Narin’in doğum gününü paylaştığı bir kareyle şöyle anlatmıştı: Ne ara bir sene oldu anlamadım. Hayatımın en büyük hediyesi bir sene önce katıldı ailemize… Canım kızım ilk doğduğundaki gibi yüzün böyle ömrün boyunca gülsün. Sağlıklı, mutlu bir hayatın olsun. Seni çok seviyorum, ilk yaşın kutlu olsun. Seni bana veren önce Allah’a sonra güzel karım Nazlı Kurbanzade’ye minnettarım. Nar kızım ‘1’ oldu.

Nazlı Kurbanzade de sosyal medya hesabından kızının birinci yaşını şu sözlerle kutlamıştı: Canım kızım, birtanem, balım, nar kızım iyi ki doğdun, iyi ki bizi seçtin. Seni çok seviyorum.

“KAĞITTA ÇİZİLECEK YER KALMAYINCA”
Kızı ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Sunal, paylaşımlarına yenisini ekledi. 43 yaşındaki oyuncu, kızının kendisinin yüzüne resim yaptığını belirterek, çekilen karesine “Kağıtta çizecek yer kalmayınca” notunu düşerek paylaşmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı