Aleyna Tilki’den Çarpıcı Ölüm Açıklaması: Ölüme İlgim Var
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aleyna Tilki’den Çarpıcı Ölüm Açıklaması: Ölüme İlgim Var

MAGAZİN

20 Şubat 2021 Cumartesi 14:39:50

Aleyna Tilki’den Çarpıcı Ölüm Açıklaması: Ölüme İlgim Var

Aleyna Tilki, yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Aleyna Tilki “Ölüm hakkında ne düşünüyorsun?” sorusuna akıllara zarar bir cevap verdi. Ölüme küçük yaşlardan beri ilgisinin olduğunu söyleyen Tilki “Mezarlıklarda duyu dışı algılarla ilgili deneyler yaptım. Ölüm bana ilham veriyor” dedi.

Genç popçu Aleyna Tilki yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemde olmayı başarıyor. “Ben bazen çok akıllıca bazen de beynim yanmış gibi tweet’ler atarım. Lakin en çok beğenilen tweet’lerime bakınca benim seviyemi değil, daima sizin seviyenizi görmüş oluruz” şeklinde bir paylaşım yapan Aleyna Tilki’den bu sefer de ölüm ile ilgili ilginç bir yorum geldi.

“ÖLÜM BANA İLHAM VERİYOR”

Aleyna Tilki, bir takipçisinin “Ölüm hakkında ne düşünüyorsun?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.
“Ölüme küçük yaşlardan beri ilgim var” diyen şarkıcı, “Benim oyun parkım mezarlığın içindeydi, küçükken ki evim morgun karşısındaydı. Ve bir zamanlar anneannemin hastanesi olduğu için hastanede çok bulundum. Otopsi bile izledim. Mezarlıklarda duyu dışı algılarla ilgili deneyler yaptım. Ölümü kabul ediyorum bana ilham veriyor” ifadelerini kaydetti.

“KİBAR ERKEKLER DE CİNSİYETÇİDİR”

Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda ise, “Aşırı kaba erkekler gibi, aşırı kibar erkekler de cinsiyetçidir bence. Aşırı kibirden ve kadını küçük görmekten kaynaklanır bu aşırı kibarlık. Aşırılıkların hepsi ise negatif kod barındırır” demiş ve bu sözleriyle de tartışma konusu olmuştu.


DİZİSİ 10 ÜZERİNDEN 1.7 ALDI

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın büyük umutlarla çektirdiği ve başrollerini Cemal Can Canseven ile Aleyna Tilki’nin paylaştığı İşte Bu Benim Masalım, dizi tarihinin en düşük puanlı dizisi oldu. Bir gençlik dizisi olarak yayınlanmaya başlayan dizi, başrollerin geniş hayran kitlesine rağmen IMDb platformunda 10 üzerinden 1.7 puan aldı. Dizinin 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği ise henüz belli değil.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı