Aleyna Tilki Hayranlarını Korkuttu! Aniden Rahatsızlanan Güzel Şarkıcı Hastanelik Oldu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aleyna Tilki Hayranlarını Korkuttu! Aniden Rahatsızlanan Güzel Şarkıcı Hastanelik Oldu

MAGAZİN

4 Şubat 2021 Perşembe 13:14:19

Aleyna Tilki Hayranlarını Korkuttu! Aniden Rahatsızlanan Güzel Şarkıcı Hastanelik Oldu

İşte Bu Benim Masalım dizisinde rol alan Aleyna Tilki, paylaşımıyla endişe yarattı. Sosyal medya hesabından ‘Doktora gidiyorum’ mesajını paylaşan Tilki, sevenlerini korkuttu.

Rol aldığı ‘İşte Bu Benim Masalım’ın setinde rahatsızlanan şarkıcı Aleyna Tilki, hastanelik oldu. Kas spazmı geçiren Tilki, son durumu ile ilgili, hastane çıkışında çektiği videoda “Yürüyemez hale gelmiştim ama şu an daha iyiyim” dedi.

“YÜRÜMEZ HALE GELMİŞTİM, ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIM”

Aleyna Tilki gelen mesajların üzerine açıklama yaparak şunları aktardı: “Hakkımda birkaç tane haber çıkmış ‘ben doktora gidiyorum’ deyince. Bazıları doğru bazıları değil. Dün sette kas spazmı geçirdim. Bütün vücudum kitlendi ve en sonunda yürüyemez hale geldim. Sanırım yanlış bir hareket yaptım ya da çok çalışmaktan dolayı belki de vücudum kasıldı.

‘Ne kadar emek, o kadar yemek’ diyorlar… Ben çalışmaktan çok mutluyum. Hem İngilizce şarkımın klibini hazırlıyorum hem de İşte Bu benim Masalım dizisinde aktif çalışıyorum. İkisi çok güzel oluyor, olmaya da devam edecek. Bugün daha iyiyim. Güzel bir tedaviden geçtim. Hareket edebiliyor, yürüyebiliyorum. Bir gün sonra çok çok daha iyi olacağım. Beni merak etmeyin. En önemlisi sağlık ama bir o kadar önemli olan şey de başarı ve çalışmak. İkisini dengede tuttuğumuz sürece her şey çok güzel.”

ALEYNA TİLKİ HAKKINDA

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Aleyna Tilki, İstanbul Maltepe’de yaşıyor.
İlk olarak ismini Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek duyurdu. Performansının sosyal medyada hızla yayılmasıyla, albüm çalışmalarına başladı.

Ağustos 2016’da “”Cevapsız Çınlama” single’ı ile Türkiye’de ses getiren bir çıkış yakalayarak popüler hale geldi.

Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu..

Son dönemde başarılı çıkışını sürdüren Aleyna Tilki, bir Yıldız Tilbe eseri olan “Yalnız Çiçek” şarkısını yeniden yorumladı. Şarkının orijinali Youtube’da 574.501 kez izlenirken, Aleyna Tilki’nin yorumladığı versiyonu sadece iki ayda 125.348.892 kez izlendi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı