80 Yaşındaki Amerikalı İle Evelenen Meltem Miroğlu Hakkında Bomba İddia: Amerikalı Eşi Evden Attı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

80 Yaşındaki Amerikalı İle Evelenen Meltem Miroğlu Hakkında Bomba İddia: Amerikalı Eşi Evden Attı

MAGAZİN

18 Şubat 2021 Perşembe 13:17:23

80 Yaşındaki Amerikalı İle Evelenen Meltem Miroğlu Hakkında Bomba İddia: Amerikalı Eşi Evden Attı

2011-2013 yılları arasında yayınlanan ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile evlenmiş, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Gelen son dakika haberine göre Meltem Miraloğlu’nun eşi tarafından evden atıldığı ve bir süredir kendisinden haber alınamadığı iddia edildi.

Kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlenince magazin gündemine bomba gibi düşen Meltem Miraloğlu, haftalarca konuşulmuştu. Bir süredir haber alınamayan Miraloğlu’yla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

EŞİ EVDEN ATMIŞ

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle sanat camiasında ‘felaket tellalı’ lakabı ile tanınan Onur Akay, internet sitesinde yer alan köşe yazısında, magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddiayı kaleme aldı.

Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun son durumunu şöyle anlattı: “Green Card almak için 80 yaşındaki adama olta attığını söylemişti. Şimdi çok zor günler geçiriyor. Patrick, onu maalesef evden atmış. Tanıdıkları onu merak ediyor. Türkiye’deki ailesinin de haber alamadığını öğrendiğim Meltem, bu soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile sokaklarda perişan halde görülmüş.”

Onur Akay ayrıca şunları da kaleme aldı: “Amerika’ya ilk gittiğinde New Jersey’de kalan ve orada büyük sorunlar yaşayan Meltem, oynadığı rolü resmen gerçek hayatta yaşadığını, 2019 yılında bana anlatmıştı.

Ailen, seni tanıyanlar herkes merak içinde. Onları habersiz bırakma Meltem. Green Card alamayan ve Instagram adresini de kapatan Miraloğlu, en ufak bir hatasında sınır dışı edilebilir. Bir kadın için Amerika sokaklarındaki tehlikeyi ise düşünmek bile istemiyorum.”

“AKIL SAĞLIĞIMI KORUMAK TEK DİLEĞİM”

Teklif gelmediği için ABD’ye yerleşen Meltem Miraloğlu, şaşırtan bir paylaşımda bulunmuştu. Miraloğlu, “Kendimi bulmak için çıktığım bu yolda ,kendimi kaybetmemek ve bunca zulme karşı akıl sağlığımı korumak tek dileğim. (Allah biz gençleri ,büyüklerimizin zülmünden ve de tecavüzünden korusun )” demişti.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı