Maaşınızın 11 Katına Faizsiz Kredi Alabilirsiniz! Faizsiz Kredi Almak İçin Yapmanız Gerekenler...

Maaşınızın 11 Katına Faizsiz Kredi Alabilirsiniz! Faizsiz Kredi Almak İçin Yapmanız Gerekenler...
YAYIN TARİHİ: 3.07.2021 21:26:00

Bu fırsatttan yararlanmak için şartlar nelerdir? Bankalardan hangi şartların sağlanması gerekmektedir. Faizsiz kredi nasıl alınır?

Nakit paraya ihtiyacınız mı var, bankalardan cazip fırsatlar gelmeye devam ediyor. Bankaların kredi faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre bütçenize uyan ihtiyaç kredisini çekebilirsiniz. Bu kredilerin geri ödeme miktarını ve süresini kendi bütçenize göre belirleyebilir tercih edebilirsiniz.

Vatandaş tarafından düşük faizli krediler sık sık araştırılmaktadır. Fakat faizsiz kredi destekleri de gündeme gelirken bir diğer araştırılan konulardan biri ise faizsiz krediler olmuştur. Bazı bankalar tarafından da müşterilerine özel faizsiz kredi imkanları sunulmaktadır. Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre; sunulan faizsiz kredi imkanları ile maaşınızın 11 katına kadar olan bir miktarı çekebilme imkanı sunulmaktadır.

FAİZSİZ KREDİ KİMLER ALABİLMEKTEDİR?

Faizsiz kredi imkanları sunulurken şartları merak edilmektedir. Faizsiz kredi için başvuru yapmayı düşünen vatandaş, kişiler için banka resmi internet sitesi üzerinden şartlar açıklanmıştır. İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünen vatandaş, bankalardan onay aldıkları taktirde, aynı gün içinde kredisini kullanılmaktadırlar.

Kredi almayı düşünenler için 11 katına kadar faizsiz kredi almak için bankaların belli şartları bulunmatadır. Belirlenen bu şartlar daha önceden bu bankadan kredi kullanmış olma şartı bulunmaktadır ve bu durumun düzenli ödemiş olması gerekmektedir.


Ayrıca yararlanmak için kişinin maaşının da Vakıfbank'ta olması gerekmektedir. Bu kapsamda maaşın 11 katına kadar kısmında kredi alacak olan vatandaş en fazla 12 ay vade imkanında kadar kredilerini bu şekilde alabileceklerdir.

Bu kapsamda, maaşın 11 katından fazla ve 12 ay vade imkanında üzerinde kredi almayı düşünen kişilerde, bankadan düşük faiz oranları ile kredi kullanabilmektedirler.

ŞARTLAR NELERDİR?

Bu krediye başvuru yapmayı  isteyen kişilerin banka tarafından belirli şartlarda müşteri olmanız durumunda onay verilmektedir. Kredi kullanacak kişiler, TC vatandaşı olmaları durumunda ve 19 yaşından büyük olmaları durumunda kredi kullanacaklardır.

Bu kredilerde belirlenen şartların sağlanması durumunda, ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu krediler için, banka işlem yapacak kişilerin kredi notlarına bakacak ve buna görede değerlendirme yapılacaktır.

Sigortalı olarak çalışıyorsanız eğer, bu krediden yararlanmak için, en az 12 aylık sigortanızın olması gerekmektedir. Ayrıca yararlanmak için son iş yerinde 6 aydır kesintisiz sigortanızın yatması gerekmektedir. İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünen vatandaşların, belirli şartlar dahilinde bu kredileri alabileceklerdir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER