Maaşınıza Ek Geri Ödemesiz Alıyorsunuz! Bugün 2.100 TL Ve Daha Fazlası Hesaplara Yatıyor! Kontrol Et

Maaşınıza Ek Geri Ödemesiz Alıyorsunuz! Bugün 2.100 TL Ve Daha Fazlası Hesaplara Yatıyor! Kontrol Et
YAYIN TARİHİ: 14.01.2022 10:50:00

Ek ödeme müjdesi yapıldı. Hem de maaşlara ek olarak hesaplara yatıyor. Hemen kontrol edin. ​SGK, SSK ve Bağkur'lulara Veriyor. SGK, SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlara nakit müjdesi geldi hem de geri ödemesiz. TEB resmi internet sitesi üzerinden kampanyanın detaylarına yer verdi. Maaşını TEB bankasından alan emeklilere 2.100 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapılacak. 

SGK, SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlar müjde üstüne müjde geldi. Bu anlamda geri ödeme olmadan 2.100 TL ödemesi resmen açıklandı. Emekli maaşınızı TEB'e taşırsanız 36 ayda kalma sözü verirseniz 2.100 TL sizin olur. Öte yandan 2 adette otomatik ödeme talimatı da vermeniz gerekiyor. Düşük maaş alan ve enflasyon altında ezilen emekliler için gerçekten ilaç gibi gelecek. Detayları haberlerim.com.tr ekonomi editörleri olarak derledik.

2.100 TL’ye Varan Promosyon Kampanya Detayları:

Kampanya 08.10.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.

Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.
Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.Emekli Maaşımı/Nakit Promosyonumu TEB’den Nasıl Alırım?

Yeni Emekli Olanlar/Olacaklar için:


SGK ve Bağkur’dan emekli olacaklar, E-devlet’ten veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi'nde banka tercihini “Türk Ekonomi Bankası” olarak belirtmelidir.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde çalışmak istedikleri banka olarak “Türk Ekonomi Bankası”nı iletmelidir.

Emekli olup Maaşını TEB’e Taşımak İsteyen Emeklilerimiz için:

TEB Şubelerinden başvurmak için:

Size en yakın TEB Şubesine nüfus cüzdanınızla gelerek emekli maaşınızı kolayca TEB’e taşıyabilirsiniz.CEPTETEB Mobilden başvurmak için:

Bankamız müşterisi olup Emekli maaşınızı farklı bir bankadan ya da PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke yoksa, şubeye gelmenize gerek kalmadan CEPTETEB mobil ile maaşınızı kolayca TEB’e taşıyabilirsiniz.


CEPTETEB Mobil aracılığıyla emekli maaşınızı taşımak için izlenmesi gereken adımlar:

CEPTETEB Mobil’e TCKN, parola ve şifre adımları ile giriş yapılır.

Ana ekranda “Ödemeler” menüsüne tıklanır.

Devlet ödemeleri/ Emekli Aylığı İşlemleri/Emekli Maaş Taşıma menüleri sırasıyla tıklanarak ilerlenir.

Emekli Maaş Taşıma ekranında “Emekli Maaş Şubesi” ve “Emekli Maaş Türü” seçilir.

Emekli Maaş Taahütnamesi okunup onaylanır.

Ek promosyondan yararlanılmak isteniyorsa Ek Promosyon Taahütnamesi okunup onaylanır ve devam butonu ile ilerlenir. Ek promosyondan yararlanabilmeniz için tüm maaşlarınızı bankamıza taşımanız gerekmektedir.*

Son onay ekranına geldikten sonra girilen bilgiler kontrol edilir ve son onay verilir.
Mobil uygulamadan emekli maaş taşıma işlem adımlarının görselleri için tıklayınız.
*Emekli maaş ek promosyon kampanyası dönemlerinde bu adımı dikkate alınız. Kampanya dönemi dışında bankamıza maaşınızı taşıma durumunda bu adıma gerek kalmayacaktır.
Bireysel İnternet Şube kanalından başvurmak için:

Bankamız müşterisi olup Emekli maaşınızı farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke yoksa, şubeye gelmenize gerek kalmadan Bireysel İnternet Şube ile maaşınızı kolayca TEB’e taşıyabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şube aracılığıyla emekli maaşınızı taşımak için izlenmesi gereken adımlar:

Bireysel İnternet Şube’ye TCKN ve şifre ile giriş yapılır.
Ana ekranda yer alan “Kontrol Paneli” seçilir ve açılan sayfada “Sözleşmeler” menüsü tıklanır.
Sözleşmeler menüsü altında yer alan ”Emekli Maaş Taahhütnamesi” ve ek promosyondan yararlanılmak isteniyorsa “Emekli Ek Promosyon Taahhütnamesi” okudum/onayladım yapılarak onaylanır.

Emekli maaşının TEB’e başarılı bir şekilde taşınması işlemlerinin tamamlanması için mutlaka e-devlet üzerinden de banka değişiklik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.
E-devlet’ten banka değişiklik talebini iletmek için:

E-Devlet’e Bireysel İnternet Şube aracılığıyla veya TCKN/Kullanıcı adı ile şifre girilir.

Kurumlar menüsünden Sosyal Güvenlik Kurumu seçilir.

Hizmet türüne göre (4A /4B / 4C ) Banka ve Adres Değişikliği menüsüne girilerek seçim yapılır.

Banka ve Adres Değişikliği alanı seçilir.

Kişisel bilgilerin doğruluğu kontrol edilir. “Banka bilgileri değişikliği” alanına tıklanır.
Yeni banka bilgileri bölümünde seçmek istenilen banka bilgileri girilir ve “Güncelle” butonuna basılarak seçim kaydedilir.


 DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR