Kuş havalandı o isim ceketini aldı çıktı! Atv elinde tutamıyor Eşkıya uçtu gitti sıra Kardeşlerim’de

Kuş havalandı o isim ceketini aldı çıktı! Atv elinde tutamıyor Eşkıya uçtu gitti sıra Kardeşlerim’de
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 10:12:00

​Atv elinde tutamıyor Eşkıya uçtu gitti sıra Kardeşlerim’de! Kuş havalandı o isim ceketini aldı çıktı... Atv ekranlarının fenomen dizisi Kardeşlerim’de ayrılık rüzgarları değil ayrılık fırtınası. Geçtiğimiz sezon başladığı günden bu yana milyonların sevgilisi haline gelen, reytinglerde zirveden inmeyen ve yoğun bir sosyal medya kitlesine sahip olan Kardeşlerim dizisi patır patır dökülüyor Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayından kaldırılmasından sonra gelen bu ayrılık haberi ‘atv’de neler oluyor?’ dedirtti.

Atv ekranlarında geçen sezon yayın hayatına başlayan Kardeşlerim dizisi kısa sürede çok sevilmişti ve kendi yıldızlarını yaratmıştı. Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete gibi usta oyuncuların yanı sıra oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran gibi genç yıldızları da bulunduran Kardeşlerim’de izleyici kahredecek bir ayrılığın eli kulağında. O ayrılık sonrası Kardeşlerim izlenir mi orası bile merak konusu. Eğer böyle giderse atv’nin elinde dizi namına bir şey kalmayacak.

Annelerini ve babalarını kaybeden Kadir, Ömer, Asiye ve Emel adlı 4 kardeşin hayatta kalma mücadelelerini anlatan Kardeşlerim cumartesi akşamları atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyordu. Yayınlandığı günden bu yana reyting sonuçlarının tepesinden inmeyen Kardeşlerim hakkında flaş bir ayrılık iddiası ortaya atıldı. İddialara göre dizide Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı diziden ayrılıyor. İşte ayrılık haberinin tüm detayları…

Birsen Altuntaş’ın  haberine göre; Serkan Birinci’nin yönettiği, Gül Abus Semerci’nin senaryosunu kaleme aldığı dizinin cumartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde; başarılı oyuncu ekibe veda edecek. Halit Özgür Sarı’nın diziye veda edip etmeyeceği ise 20 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde belli olacak. Ancak ayrılık haberi çoktan infial uyandırdı bile. Halit Özgür Sarı için diziden ayrılmaması konusunda hayranları çoktan çağrı başlattı ve tag açmaya başladı.Öte yandan Halit Özgür Sarı’nın yeni projesi şimdiden merak konusu oldu. Halit Özgür Sarı, 1993 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü bitiren Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye'sinde oyunculuk eğitimi aldı ve ilk oyunculuk deneyimini Diriliş: Ertuğrul dizisi ile yaşadı.

Sonrasında yine TRT1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon adlı dizide rol alan Halit Özgür Sarı, kısa süren sessizliğini Kardeşlerim adlı dizide canlandırığı Kadir karakteriyle bozdu. Halit Özgür Sarı, 1.78 metre boyunda ve 67 kilodur.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER