Kurtlar Vadisi fanı duble yaşadı dönüyor! Eşkıya iyi ki bitmiş dedik artık Süleyman Çakır’ımız var!

Kurtlar Vadisi fanı duble yaşadı dönüyor! Eşkıya iyi ki bitmiş dedik artık Süleyman Çakır’ımız var!
YAYIN TARİHİ: 12.11.2021 09:53:00

​Eşkıya iyi ki bitmiş dedik artık Süleyman Çakır’ımız var! Kurtlar Vadisi fanı duble yaşadı dönüyor... Atv ekranlarının fenomen yapımı  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın apar topar yayından kaldırılması, Türk televizyonlarında daha önce eşine rastlanmamış bir olay. Haftalar öncesinde 7. Sezonun ilk fragmanları gösterilen, Uğur Yücel, Cemal Hünal, Ragıp Savaş, Nurseli İdiz gibi usta oyuncuları kadrosuna kattığını bağıra bağıra duyuran EDHO için tarih olarak 26 Ekim gösterilmişti. Eşkıya fanatikleri de sabırsızlıkla o günü beklemeye başladı.

İzleyici 26 Ekim Salı akşamı heyecanla atv ekranını açtı ve merakla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın, 7. Sezon ilk bölümünü merakla beklemeye koyuldu. Ancak gelin görün ki ne Eşkıya vardı ne ses seda. EDHO’nun olacağı duyurulan gün ve saatte alakasız bir film gösteriliyordu ekranda. Seyirci şaşkınlık içerisindeyken işin aslı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Eşkıya yapım şirketi ile atv arasındaki anlaşmazlık yüzünden yayından kaldırılmıştı. Bu haber büyük bir hayal kırıklığı yaratırken bir son dakika bombası patladı ve olanlar oldu. Sıkı durun, Kurtlar Vadisi geri dönüyor...

26 Ekim Salı akşamı çayını, kahvesini alan, koltuğuna kuruldu atv’yi açtı. Sabırsızlıkla saat 20:00’yi bekledi ama orta koskoca bir sorun vardı. Eşkıya’nın yeni sezon ilk bölümünün yayınlanacağı gün ve saatte bambaşka bir film yayın akışındaydı. İlerleyen saatlerde yayınlanacağı düşünülse de beklenti boşa çıktı ve Eşkıya yayınlanmadı.

Ertesi gün de bir ses seda yoktu ama iddialar ortaya yayılmaya başlamıştı. İddiaların ortak noktası ise Eşkıya’nın yayından kaldırıldığı yönündeydi. Durumun aslı ise sonradan ortaya çıktı. Eşkıya’nın yapım şirketi ile atv para konularında anlaşamamış ve EDHO resmi olarak yayından kaldırılmıştı. Tabi kuruluşlardan açıklama gelmedi ama Oktay Kaynarca’nın yaptığı açıklama sonrası her şey kesinleşti. Oktay Kaynarca, Instagram’dan yaptığı paylaşımla, Hızır Reis karakterine veda etmişti. Ama bu veda onun için yeni bir başlangıç olabilir. Neler oluyor?
SÜLEYMAN ÇAKIR GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Sosyal medyada öyle bir iddia ortaya atıldı ki, Eşkıya iyi ki bitmiş dedirten cinsten. Oktay Kaynarca’nın, Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Süleyman Çakır karakteri geri dönüyor. Evet yanlış duymadınız. Daha önce Youtube’da verdiği bir röportajda Süleyman Çakır karakterine yeniden yeşil ışık yakan Oktay Kaynarca’nın dönüş haberi kalpleri çarptırdı. İddiaya göre Süleyman Çakır’ın, Polat Alemdar’la karşılaşmadan önceki hayatının anlatıldığı dizi için kollar sıvandı. Diğer bir iddia ise bu projenin dizi ve ya film olarak formatının belli olmadığı. Bakalım ilerleyen günler bize neler gösterecek.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER