Kredi kartı olanlara 25 bin TL'ye kadar nakit ödeme yapılacak

Kredi kartı olanlara 25 bin TL'ye kadar nakit ödeme yapılacak
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 21:59:00

Kredi kartı olanlara 25 bin TL'ye kadar nakit ödeme yapılacak. Son dakika kredi kampanyası duyuruldu...

Kredi kartı olanlara 25 bin TL'ye kadar nakit ödeme yapılacak... Kredi kartı olanlar bankalardan 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Kredi kartı olan kişiler bu kredileri kullanabilmek için; banka kredisi şartlarını sağlayan ve 1200'ün üzerinde uzun kredi notu olan müşteriler Banka kredi sicilinizde herhangi bir sorun yoksa kredi başvurusunda bulunarak 25 bin TL'ye kadar onay alabilirsiniz. Kredi ödemelerinde ise 36 aya varan kredi imkanı sağlamaktadır.

ING bankasından 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi


ING bank üzerinden 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Banka şartlarına uygun olan müşteriler 25000 TL ye kadar hızlı bir şekilde Kredi onay alacaklar bankadan resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapacak olan kişiler resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak hemen işlem yapabiliyor. 25 bin TL'ye kadar kredi kullandığınızda ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaparak kredinizi hemen hesabınıza atabilecek. ING banka kişilerin Kredi notuna göre de faiz oranı uygulayan bankaların başında gelmektedir. Kredi notu 1600 ve üzerinde olan kişiler ING bank üzerinden 25 bin TL'ye kadar kredilerde bankadan özel faiz oranlarından yararlanacaklardır.


Enpara 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor

Finansbank tarafından kurulan Enpara Bank, müşterilerine internet bankacılığı üzerinden 25 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Enpara mobil uygulamasına girerek 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kişiler bankanın resmi web sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda onay vermeniz durumunda öncelikle ev veya iş adresinize gelecek olan bir müşteri temsilcisi ile hesabınıza açılacak ve ardından krediniz kullanılacaktır. Finansbank politikalarına göre verilen bu kredileri kullanabilmek için 1300 ve üzeri uzun kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER