Kredi Kart Borcunuz mu Var! Üzülmeyin! Tek Kalemde Kapatacağınız Büyük Fırsat Geldi! Garanti, QNB...

Kredi Kart Borcunuz mu Var! Üzülmeyin! Tek Kalemde Kapatacağınız Büyük Fırsat Geldi! Garanti, QNB...
YAYIN TARİHİ: 11.06.2021 11:36:00

Borçlarınızı tek bir çatı altında toplayın! Bankalar tarafından sizlere sunulan borç kapatma kredilerinin özellikleri nelerdir? Oranlar ve faiz oranları nelerdir?

Kredi kartı borcu olanlar özellikle korona virüs sürecinde yaşadıkları sıkıntılı süreçten dolayı daha çok kredi kartlarına yöneldiler. Yada korona virüs süreci ile beraber ekonomik sıkıntı yaşayarak var olan kredi kartı ödemelerinde zorluk yaşadılar ve borç ödemelerini ya geçicktirdiler yada ödeyemediler. Bu süreçte destek olmak adına vatandaşın yanında olan bankalar bulunmaktadır.

Bu kapsamda borcu olan vatandaş tarafından bankaların borç kapatma kredisi, borç transferi kredisi detaylı bir şekilde araştırılıyor. Bankaların borç kapatma kredisi için vatandaşa sundukları faiz oranları değişiklik göstermektedir. Bankalara giderek borç kapatma kredileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

BORÇ KAPATMA KREDİSİ DETAYLARI...

Farklı bankalara kredi kartı borcu ve kredi borcu olan kişiler için bankalar tarafından borç kapama kredisi hizmetleri vardır. Her bankanın kendine özel borç kapama kredisi kampanyası bulunmaktadır. Her banka tarafından gerek borç transferleri olsun, gerekse borç kapama kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Her banka tarafından sağlanan faiz oranları birbirinden farklı olmaktadır. Bankalar bununlarla beraberde müşterilerine özel bir de farklı fırsatlar sunmaktadır. Özellikle oronavirüs döneminde bu dönemde farklı bankalarda ki kredi kartları üzerinden alışveriş yapan bazı vatandaşların borçları bu süreçte ekonomik sıkıntılardan dolayı iyice birikti.

SÜREKLİ OLARAK BORÇ KAPATMA KREDİSİ SUNAN BANKALAR HANGİLERİ?

Garanti BBVA BORÇ KAPATMA KREDİSİ


Garanti BBVA tarafından

Limit: 25.000 TL

Vade : 36 ay vade imkanı ile borç kapatma kredisi sunmaktadır.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ


QNB Finanasbank tarafından kişiye özel faiz oranıyla 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi imkanı sunmaktadır.

İNG BANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

İng Bank borç kapatma kredisi kişiye özel faiz oranıyla 50.000 TL borç kapatma kredisi sunulmaktadır.

İŞ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

İş Bankası tarafından kişiye özel faiz oranıyla 36 ay vade ile kredi imkanı sunulmaktadır.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank tarafından12 ay vade seçeneği ile 20.000 TL borç kapatma kredisi imkanı sağlanmaktadır. Akbank tarafından borç transferi kredisinin temel özellikleri 12 ay vade ile sağlanmaktadır.Krediyi 20.000 TL limiti ve aylık %1.98 olarak duyurmuştur.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENMEKTEDİR?

Borç kapatma kredilerinde vadeye göre faiz oranlarıda değişiklik göstermektedir. Bankaların maaş müşterisi olan emekliler için de bankalar tarafından vade seçeneği ve faiz oranlarında farklılıklar görülmektedir. Bu durumda kredi sicil puanınız büyük önem taşımaktadır. Ayrıca borç transferi özelliğinden yararlanıyorsanız bankalar tarafından size kredi limitiniz dahilinde borç transferi kampanyasından yararlanmış olmaktasınız. Kredi kartı borcu olanlar için başka bankalara olan kredi kartı borcunuzu tek çatı altında toplayarak en az 12 aya varan taksit vadesiyle ödeme fırsatı sunulmaktadır.

TEK ÇATI ALTINDA TOPLAMA FIRSATI SUNULMAKTADIR!

Borç kapatma kredisi ile müşterilerin farklı bankalara olan dağınık tüm borçların tek çatı altında toplanması sağlanmaktadır.

Bu kapsamda çok sayıda banka müşterileri için belli bir limite kadar kredi olanağı sağlanmaktadır. Bankalardan sunulan borç kapatma kredisiyle müşteriler için farklı bankalarda olan kredi borçlarını, kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplama imkanı sağlanmaktadır

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER