Kredi Alamayanlara QNB 35.000 TL Kredi Kampanyası Başlattı, Finansbank'tan Hemen Onaylı Kredi Alın!

Kredi Alamayanlara QNB 35.000 TL Kredi Kampanyası Başlattı, Finansbank'tan Hemen Onaylı Kredi Alın!
YAYIN TARİHİ: 5.07.2021 21:08:00

Kredi Alamayanlara QNB 35.000 TL Kredi Kampanyası Başlattı, Finansbank'tan Hemen Onaylı Kredi Alın! Son dakika kampanyası olarak verilen bu kredilerde, şartlara uygun olan kişilere hemen aynı gün kredi kullandırılacak.

Son Dakika: QNB Finansbank, özellikle ihtiyaç kredilerinde müşterilerini yormadan sonuç veren ve kredi kullanımı açısından da diğer bankalara nazaran daha kolay kredi veren bankalardan birisidir. Sizde eğer bir ihtiyacınız varsa ve bu ihtiyacı banka kredisi ile ödemek istiyorsanız QNB Finansbank üzerinden verilen kredilere başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka son yaptığı kredi kampanyasında anında onaylı 35.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, bankanın kredi başvurusu için yaptığı politikalara uygun olması durumunda kredi kullanacaklardır. Kredi skoru 1200 ve üzerinde olan, bankalarda kullandıkları ürünlerde gecikmesi olmayan, banka kredi veya kredi kartı borcu yüzünden avukatlık olmayan müşteriler bu bankanın verdiği kredi kampanyası olan 35.000 TL’yi hemen kullanabileceklerdir. Şimdi sizlere başvuru aşamalar ve şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank 35.000 TL Kredi Başvurusu

Bankanın müşterilere verdiği bu krediyi isterseniz SMS ile isterseniz de internet üzerinden istediğiniz zaman başvuru yaparak kullanabilirsiniz. Bankanın en çok tercih edilen kredi başvuru yöntemlerinden birisi SMS Kredi başvurusudur. Türkiye’de ilk mesaj ile kredi başvurusunu getiren bankada sistem çok hızlı işlemektedir. Sizde QNB Finansbank üzerinden 35.000 TL’ye kadar anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmına girip TC KİMLİK Numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında 5 dakika içinde size sonuç gelecektir. Kredi sonucu olumlu ise bir limit yazar. Bu yazan limit işinizi görüyorsa en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer başvuru sonrasında onay alamadıysanız banka politikaları gereği olumsuz yazan bir mesaj gelecektir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra düşük limitli onay alırsanız, gelir belgeniz veya kimlikle banka şubesine giderek bu bankadan tekrar başvuru yapabilirsiniz. Bu sefer kredi değerlendirmesini genel müdürlük yapacağından hemen sonuç alamayabilirsiniz.

İnternetten 35.000 TL Kredi Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinden de 35.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın müşterisi olmanız ve bu bankanın internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. İnternet üzerinden şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hemen kredi başvurusu menüsüne girerek buradan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka hızlı bir şekilde değerlendirme yapacak ve bu değerlendirme sonrasında krediniz onay alırsa hesabınıza atabileceksiniz. QNB Finansbank internet bankacılığı veya bankanın mobil bankacılığını kullanarak kredi başvurusu yapacaksanız kredi skorunuzun daha yüksek olması gerekiyor. Bu kredilerde de 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanları sizlere sunulacaktır. Sizlerde QNB Finansbank hızlı kredi başvurusunu yaparak ihtiyacınız olan parayı anında hesabınıza atabilirsiniz. Banka şubeleri ve müşteri hizmetleri ile birlikte de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER