KPSS Şartsız Koşulsuz Personel Alımı! Ocak 2022 Kızılay İş İlanları Başvuru Şartları 7.000 TL Maaşla

KPSS Şartsız Koşulsuz Personel Alımı! Ocak 2022 Kızılay İş İlanları Başvuru Şartları 7.000 TL Maaşla
YAYIN TARİHİ: 3.01.2022 16:20:00

Türk Kızılayı kadrosunda eksik olan pozisyonlara dair iş ilanı listesini güncelledi. Kızılay doğrultusundan yayımlanan duyuruda, 3 ayrı kadrodan personel alımı uygulanacağı bilgi kapasitesi verildi. Kurumun ilan listesinde yer alan açık kadrolar arasında 1 sağlık pozisyonu ile 2 yönetim pozisyonu yer aldı. Sağlık Lojistiği Proje Müdürü, Psikiyatri Eksperi Organizasyonel, Gelişim ve Ücret Yönetimi Eksperi alımı yapılacak.

Türk Kızılayı Ocak 2022 döneminin ilk duyurularını Aralık ayı sonucunda yayımladı. Kurum duyurusunda toplam 3 kadrodan personel alımı yapacağını, ilana müracaatların KPSS'siz olacağını ve müracaat işlemlerinin elektronik ortamda tamamlanacağını açıkladı. Kızılay iş ilanlarına müracaat gerçekleştirmek isteyecek olan adayların bilmeleri gereken bütün ayrıntılar. 

KIZILAY BAŞVURU İŞLEMLERİ 


Kızılay personel alımlarına müracaatlar elektronik yapılacak. İlana müracaat yapacak adaylar müracaatlarını Kızılay Kariyer sitesi üzerinden açık kadrolar amacıyla yayımlanan müracaat formlarının doldurulması amacıyla tamamlanacak. 

KIZILAY PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Kızılay bağlamında açıklanan personel alımlarına müracaatdan evvel kurumun her bir kadro amacıyla özel tespit ettiği şartların sağlanması gerek. Yukarıda yer alan 3 kadro amacıyla tespit edilen esas şartlar şöyle; Sağlık Lojistiği Proje Müdürü kadrosu amacıyla

"Lisans mezuniyeti (İİBF, Mühendislik(tercihen sanayi mühendisliği), Lojistik Yönetimi bölümleri), En az 5 sene idare (Müdür ve üzeri) deneyimi olan, İngilizce bilgi kapasitesi (Konuşma, Yazma, Okuma), ERP(SAP) kullanım deneyimi olan, iyi düzeyde MS Office uygulamaları bilgi kapasitesi, Kara, Deniz, Demiryolu ve Havayolu Taşımacılık, İhracat ve Gümrük Mevzuat bilgi kapasitesi," şartları açıklandı. 


Psikiyatri Eksperi kadrosu bağlamında;

"İlgili branşta uzmanlığını tamamlamış, Branşıyla alakalı tanı ve tedavi yaklaşımlarını yakından takip eden, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine ehemmiyet veren, Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen," koşulları açıklandı. 


Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Eksperi kadrosu amacıyla

"Lisans mezuniyeti (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Bölümleri ve Endüstri/İşletme Mühendisliği), İlgili alanda tercihen 3 sene deneyim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgi kapasitesi (okuma, yazma ve konuşma seviyesi akıcı),Tercihen aktif SAP (HR, BPC, SF vb.) kullanım bilgi kapasitesi," şartları aranacak.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR