Konya, Aksaray, Eskişehir, Kar Tatili Yarın Var Mı? MEB Valilik 22 Aralık Yarın Okullar Tatil mi?

Konya, Aksaray, Eskişehir, Kar Tatili Yarın Var Mı? MEB Valilik 22 Aralık Yarın Okullar Tatil mi?
YAYIN TARİHİ: 21.12.2021 17:26:00

Konya, Aksaray, Eskişehir, Kar Tatili Yarın Var Mı? MEB Valilik 22 Aralık Yarın Okullar Tatil mi? Türkiye çapında etkili olan soğuk ve yağışlı hava eğitimi olumsuz etkiledi. Belli kesimlerde etkili olan kar yağışı sebebiyle okullar tatil edildi. İşte kar yağışı sebebiyle okulların tatil edildiği iller ve ilçeler...

Konya, Aksaray, Eskişehir, Kar Tatili Yarın Var Mı? MEB Valilik 22 Aralık Yarın Okullar Tatil mi? Soruları veliler ve öğrenciler tarafından merak ediliyor. Türkiye çapında etkili olan soğuk ve yağışlı hava eğitimi olumsuz etkiledi. Belli kesimlerde etkili olan kar yağışı sebebiyle okullar tatil edildi. Eskişehir çapında etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle 3 ilçede eğitim öğretime 1 gün süre ile ara verildi.KONYA'DA YARIN 21 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ? MEB VALİLİK AÇIKLAMASI


Konya'da 21 Aralık Salı günü okulların tatil edilip edilmeyeceği henüz belli değil Valilik ve MEB açıklamasını bekliyoruz. 

Yoğun bir şekilde devam eden yağışlar nedeniyle şehir merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreyi geçerken, birtakım ilçelerde ise yarım metreyi aştı. Yağışların devam etmesi üstüne okullar tatil edildi.

Konya'da merkez Selçuklu, Karatay, Meram ilçeleri ile Akşehir, Altınekin, Ahırlı, Akören, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli,Yağışların devam etmesi üstüne merkez Selçuklu, Karatay, Meram ilçeleri ile Akşehir, Altınekin, Ahırlı, Akören, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli,

Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Hadim, Hüyük, Kadınhanı, Ilgın, Taşşehir, Sarayönü, Seydişehir, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde eğitime 20 Aralık Pazartesi günü 1 gün süre ile ara verildi.

Ayrıca engelli ya da hamile kamu çalışanlarının da 1 gün idari izinli sayılacağı öğrenildi.


ESKİŞEHİR'DE YARIN 21 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ? MEB VALİLİK AÇIKLAMASI


Eskişehir'de 21 Aralık Salı günü okulların tatil edilip edilmeyeceği henüz belli değil Valilik ve MEB açıklamasını bekliyoruz. 


Eskişehir çapında etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle 3 ilçede eğitim öğretime 1 gün süre ile ara verildi.

Eskişehir'de sabah saatlerinde başlayan kar yağışı ilçelerde etkili oldu. Gün içersinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı çoğu ilçeyi kısa sürede beyaz örtüyle kapladı.

Devam eden kar yağışının etkili bulunduğu Seyitgazi, Mihalıççık ve Han ilçelerinde eğitim öğretime 1 gün süre ile ara verildiği öğrenildi.


AKSARAY'DA YARIN 21 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ? MEB VALİLİK AÇIKLAMASI


Aksaray'da  21 Aralık Salı günü okulların tatil edilip edilmeyeceği henüz belli değil Valilik ve MEB açıklamasını bekliyoruz. 

Aksaray'ın Ortaköy eyaletinde etkili kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Kaymakamlıktan oluşturulan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle 20 Aralık Pazartesi ilçe merkezi ile bağlı bütün köylerdeki okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.

Açıklamada, engelli ve hamile kamu personelinin idari izinli sayılacağı belirtildi.

TÜM İLLERİN HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR