Konut Almak İsteyenlere Benzeri Olmayan Kampanya 400.000 TL İçin Anında Onay Veriliyor! Destek Geldi

Konut Almak İsteyenlere Benzeri Olmayan Kampanya 400.000 TL İçin Anında Onay Veriliyor! Destek Geldi
YAYIN TARİHİ: 20.12.2021 10:34:00

Ev almak isteyenler bağlamında 400.000 TL konut kredisi kampanyası başlamış durumda. Bu kampanya devlet destekli olarak veriliyor. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız, 400.000 TL ve üstünde konut kredisi alabilirsiniz.

Konut Almak İsteyenlere Benzeri Olmayan Kampanya 400.000 TL İçin Anında Onay Veriliyor! Destek Geldi.  En makul 400.000 TL konut kredisi veren bankalar ve bu bankaların kredi müracaat şartlarını sizler amacıyla hazırladık. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız, 400.000 TL ve üstünde konut kredisi alacağınız bankaları sizler amacıyla araştırdık. Makalemizde müracaat nasıl yapılır, kredi müracaatı şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz. İşte detaylar… Konut kredisi müracaatı yaparak, alacağınız evin kredi ile alabilirsiniz. Kredi müracaatı yaptığınızda banka şartlarına makul olan bireylerin işlemleri hemen netice alacaktır. Alacağınız evin uzman değerine göre 120 ve 180 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Sizlere şimdi en çok tercih edilen ve düşük faizlerle müşterilerine konut kredisi veren bankalar ile ilgili veriler vermek istiyoruz.

İNG BANK Konut Kredisi Kampanyası

İNG BANK, TEB Bank'tan sonra en fazla rağbet edilen özel bankalardan biridir. Bunun nedeni ise, en uygun kredi faiz oranlarını müşterilerine sunmasıdır. Bu bankanın mortgage kredisi, kendi özel yetki sahibi personelleri doğrultusundan verilmektedir. Sizlerde bu bankadan kredi kullanacaksanız, ilk olarak bütçenize göre bir çalışma yapılacaktır. Alacağınız evin uzman değerinin %70’ine kadar bu banka 120 ay vadeye kadar kredi vermektedir. 
Başvuru gerçekleştireceğiniz yer yalnızca banka şubeleridir. Kredi notu makul olan, sigortası olan vatandaşlar müracaat yapabileceklerdir. Bu banka ilaveten eş siciline de bakacaktır. 
Banka sicili kötü olan bir eşiniz varsa banka size kredi vermeyecektir. Eş sicili ile eş güdümlü ilaveten eş rızası da banka doğrultusundan istenilecektir.
TEB Konut Kredisi Kampanyası

Kredi müracaatları bağlamında ilk tercih edilen özel bankalardan birei TEB oluyor.  
Konut almak için vatandaşlar her zaman en makul olan kredi faizlerine yöneliyor. 
Bu anlamda kredi almak için daha fazla peşinat ödemenize gerek kalmıyor. 
Konut kredisi alacağınız evin uzman değerinin %70’ına kadar kredi kullanabilirsiniz. 
Banka ilaveten kendi anlaşmalı bulunduğu inşaat şirketlerinden alacağınız evler içersinde makul faizlerle 180 ay vadeye kadar kredi olanağı sunmaktadır. Başvuru amacıyla kimlik, gelir belgesi ve tapu evraklarınız ile eş güdümlü en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Dilerseniz alacağınız konut kredisinde 3 ay erteleme olanağı da sunulmaktadır.

Halkbank Konut Kredisi Kampanyası

Ülkemizde devlet bankaları özel bankalardan daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise hem düşük faiz oranları hem de daha güvenilir bankalar olmasıdır. Halkbank’ta konut kredisi müracaatı yaptığınızda sizlere makul olarak prosedür yapacaktır. Başvuru amacıyla size en yakın Halkbank'tan konut kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Banka 180 ay vadeye kadar 400.000 TL ve üstünde kredi olanağı sunmaktadır. Kredi vadelerini istediğiniz gibi ödeme tablosu yaratarak da kullanabilirsiniz. Bunun amacıyla 3 ayda bir ödemeli, 2 ayda bir ödemeli kredi müracaatlarınızı Halkbank şubesi yetki sahibi personeline söylemeniz yeterlidir. Kredi müracaatı onayladığında banka sizin alacağınız evin uzman değerinin %90’ına kadar kredi kullandıracaktır.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR