Kıvanç Tatlıtuğ gay iddiası 'gece kimle yattın kalktın' İnsan içine çıkamayacak halde! Azra Akın...

Kıvanç Tatlıtuğ gay iddiası 'gece kimle yattın kalktın' İnsan içine çıkamayacak halde! Azra Akın...
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 14:20:00

Bu iddialar yenir yutulur cinsten değil... Bir süre önce düzenlediği güzellik ve modellik yarışmalarıyla bilinen Erkan Özerman hakkında ortaya atılan 'cinsel taciz' iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. O dönem bu yarışmalara katılan pek çok genç canlı yayınlara çıkmış ve her şeyi tek tek ifşa etmişti. Tam sular durulmuşken bu kez Erkan Özerman'dan flaş bir Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın çıkışı geldi. Ortaya attığı iddialara yenir yutulur cinsten değil...

Kıvanç Tatlıtuğ gay iddiası 'gece kimle yattın kalktın' İnsan içine çıkamayacak halde! Azra Akın... Tüm Türkiye'nin Best Model of the Turkey ve Best Model of the World'ü yapan kişi olarak tanıdığı Erkan Özerman hakkında geçtiğimzi aylarda ağızları açık bırakan iddialar ortaya atılmıştı. Erkan Özerman'ın yarışmaya katılan genç erkekleri taciz ettiği iddia edilmişti.

O dönem yarışmaya katılan pek çok genç, canlı yayınlara çıkmıştı. Anlattıkları adeta bir korku filmi kesiti gibiydi. Yayınlardan birine bağlanan ve o dönem bir otelde garsonluk yaptığını söyleyen bir genç, Erkan Özerman'ın kendisine masaj yaparsa onu Best Model'a sokacağını söylediğini iddia etmişti. Yayınlara katılan pek çok genç erkek de, bu iddialara benzer iddiaları tüm Türkiye'nin gözü önünde tek tek ortaya dökmüştü.

Tabi tüm bunlar yaşanırken gözler ilk olarak bu tür yarışmaların Türkiye'ye kazandırdığı en ünlü isimlerde olarak bilinen Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'a dönmüştü. Ama her ikisinden de bu olaylara bir yanıt gelmemişti. Ayrıca Özerman, TV 8'da katıldığı magazin programında kendisine 'kasamda Kıvanç'ın çıplak fotoğrafları var' sözlerinin hatırlatılması üzerine sunucu Müge Dağıstanlı'ya 'Geçmiş yıllarda neden o fotoğrafları istedin o zaman?' sözleriyle ortalığı ateşe vermişti.

Bir süredir sessizliğini koruyan Erkan Özerman, önceki gün bir magazin programına daha katılarak Azra Akın hakkında demediğini bırakmadı. Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ'un aşk yaşadığı dönem hakkında çarpıcı itiraflarda bulunan Özerman, 'Kıvanç Tatlıtuğ gay' iddialarının Azra Akın tarafından, kıskançlık yüzünden ortaya atıldığını açıkladı. Hatta eski çift arasında yaşanan bir olayı şu sözlerle anlattı:

'Onun Kıvanç’a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı sokakta ben, evinde hapsederdim dışarı çıkamazdı. Öyle ahlaksızdı. Çocuğa neler yaptı? Sebebi de kıskançlık. O Amsterdam'da oturuyor. Oğlan Paris'de çalışıyor. Telefon açıyor 'Sen bu gece kimle yattın, kimle kalktın?' Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç’a atılan iftirayı burada anlatamam.'

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR