Kış soğuğunu yaz sıcağına çevirdi! Hayal Köseoğlu küvetten çırılçıplak paylaştı 'nefes alamıyorum'

Kış soğuğunu yaz sıcağına çevirdi! Hayal Köseoğlu küvetten çırılçıplak paylaştı 'nefes alamıyorum'
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:52:00

​Hayal Köseoğlu küvetten çırılçıplak paylaştı 'nefes alamıyorum' Kış soğuğunu yaz sıcağına çevirdi... Son olarak Mucize Doktor dizisinde Açelya karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu Instagram'ı yangın yerine çevirdi. Son olarak küvette verdiği pozları takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu hayranlarından beğeni topladı. Hayal Köseoğlu paylaşımına "beni bu ormanda bırak çünkü nefes alamıyorum" notunu düştü. İşte Hayal Köseoğlu'nun ortalığı yakıp geçen o küvet pozları...

Son olarak onu Mucize Doktor dizisinde gördük ama kariyeri hiç göz ardı edilecek gibi değil. Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin gibi dizilerde rol alan Hayal Köseoğlu'nun kariyerinde picki, Mucize Doktor ile yaptı. Tabi bir yandan da sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Instagram hesabından sık sık iddialı paylaşımlar yapan Hayal Köseoğlu bu kez sınır falan bırakmadı. Küveten paylaşım yapan Hayal Köseoğlu öyle bir paylaşım yaptı ki hayal gücünü zorlamaya gerek bile kalmadı. İşte Hayal Köseoğlu'nun yarı çıplak küvet pozu.

 20 Aralık 1992 tarihinde İstanbul'da doğan Hayal Köseoğlu, eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimi ise 6 yaşında yer aldığı Ruhsar. Mezun olduktan sonra pek çok yapımda yer alan yüzüne aşina olduğumuza ancak adını bilmediğimiz oyunculardan biri olan Hayal Köseoğlu, Mucize Doktor'la birlikte artık tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline geldi. 

805 bini aşkın takipçili bir Instagram profili olan ve güzelliğiyle de göz kamaştıran Hayal Köseoğlu cesur paylaşımlarına bir yenisini ekledi ve küvetten paylaştı. Suyun içinde yarı çıplak halde poz veren ve akıl alan Hayal Köseoğlu'nun paylaşımları sonrasında Instagram yandı tutuştu. Hayal Köseoğlu'nun paylaşımına binlerce beğeni ve yorum yağdı.

İŞTE O POZLAR
Hayal Köseoğlu ne paylaşsa olay oluyor.  Geçtiğimiz yıl 8 Mart'ta bu tür pozlarının gündeme gelmesi hakkında da şu ifadeleri kullanmıştı:

"Geçen sene yaşadıklarımdan biraz bahsetmek istiyorum. Geçen sene neredeyse her sabah uyandığımda "Hayal Köseoğlu yürekleri hoplattı!" başlığı altında 15 yaşından beri ettiğim dansın, fotoğraf çekimlerinde verdiğim pozların, arkadaşlarımla, ailemle sahilde çektirdiğim bikinili fotoğrafların, kısacası bedenimin seksüalize edilmesini, imajımın erotize edilmesini izledim. 'Bundan rahatsızlık falan da duymadım. Benim görünüşümün, enerjimin, kişiliğimin ve dişiliğimin bu imajı çağrıştırabildiğinin genç kızlığımdan beri farkındayım. Ayrıca içinde bulunduğum sektörün neyi nasıl kullanabileceğini bilecek kadar da uzun süredir sektördeyim. Bir fotoğrafın ne etki yaratacağını da koyarken bilecek, hesap edebilecek ve lehime çevirebilecek kadar da kafam çalışıyor. Bedenimdeki avantajların ve dezavantajların magazin tarafından nasıl kullanılabileceğini de çok iyi biliyorum. "


Mesela bu sene pandemideki aldığım kilolarla sahilde çekilen fotoğraflar da çok travmatik olmasına rağmen o yüzden bana o kadar dokunmadı. Çocukluğumdan beri yerli/yabancı magazinde kadınların bedenlerinin eğlence malzemesi olarak kullanılmasına binlerce kez şahit oldum. Ya seksüalize edilir ya da seks çağrıştıramayacak kadar kusurlu olduğu için alaşağı edilir. Bunu anlayabiliyorum. Başrolünde oynadığım film yurtdışından ödülle döndüğü gün sabah kalkıp gördüğüm haberin "Dekolteli fotoğraflarıyla yürek hoplattı" olması da problem değil. Veya geçen sene 4 filmde, 1 reyting rekortmeni dizide, 1 oyunda oynayıp, 2 milyon dinlenen bir şarkı çıkarmama rağmen, bir yan karakter olarak Twitter'da tt olmama rağmen bana her röportajda sorulan ilk sorunun direk dansı olmasını da anlayabiliyorum. Ama en anlayamadığım şey, herkes bedenimi istediği gibi kullanırken benim kullanmamın yasak olması. Tepedeki biri karar verdiği anda benim bedenime istediği manşeti atabilir, gizlice fotoğraflarımı çekip üzerimden istediği haberciliği yapar ama ben istediğim fotoğrafı koyamam öyle mi? İşte buna yokum sevgili dünya. Korkmayın ısırmaz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER