Kerem Bürsin'in ağzının suları aktı! Listedeki 2. Türk ise.. Hande Erçel dünyanın en seksi 2.kadını!

Kerem Bürsin'in ağzının suları aktı! Listedeki 2. Türk ise.. Hande Erçel dünyanın en seksi 2.kadını!
YAYIN TARİHİ: 17.11.2021 09:48:00

​Hande Erçel dünyanın en seksi 2.kadını! Kerem Bürsin'in ağzının suları aktı! Listedeki 2. Türk ise... Nasıl bir reklam ajansıyla çalışıyor bilinmez ama Hande Erçel’in bu akıllara zarar yükselişini sağladıkları için ayakta alkışlamak gerek. 24 Kasım 1993, Bandırma doğumlu olan Hande Erçel’in hayatı katıldığı güzellik yarışmasıyla değişti.

Dünyaca ünlü çevrimiçi film, televizyon, video oyunu veri tabanı olan Internet Movie Database yani bildiğimiz adıyla IMDB, dünyanın en seksi kadınlarını seçti. Listede sadece 28-30 yaş arası, dünyaca ünlü kadın isimlere yer verildi. Dünyanın en seksi kadınlarının ilk 20’sinde iki Türk kadın da yere aldı. 2. Sırada Hande Erçel yer alırken bakın 1. Olan isim ve diğer Türk kim. Çok şaşıracaksınız… 

Kendisini daha sonra dizi setlerine atan Hande Erçel, korkunç denecek oyunculuğu ve şimdiyle uzaktan yakından alakası olmayan fiziği ile yüzüyle pek de revaçta olan bir isim değildi. Hatta bir dönem kendisine bazlama surat diyen sosyal medya fenomeninin burnundan bile getirmişliği var.

Sonrasında onlarca estetik operasyonlar geçiren, kilo veren ve sporu hayatının tam merkezine koyan Hande Erçel’in bu şöhretinin altında büyük emek var. 2019 yılında Dünyanın En Güzel Yüzü seçilen Hande Erçel’in bu listeden sonra da şöhreti katmerlendi. Tabi bu süreçte de estetik operasyonlar devam etti. Yani kısacası Hande Erçel ne eylediyse, güzel eyledi.


Son olarak Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı dizide Eda karakterine hayat veren, dizideki rol arkadaşı Kerem Bürsin’le olan dizi aşkını gerçeğe taşıyan Hande Erçel kısa bir süre önce de Instagram’da 25 milyon takipçi barajını aşmıştı. Hande Erçel’in şöhreti giderek büyümeye devam ediyor. Bu kez de girdiği başka bir listeyle gündemde.

DÜNYANIN EN SEKSİ 2.KADINI
Hande Erçel, IMDB’nin yayınladığı 28-30 yaş arasındaki dünyanın en seksi kadınları listesinde 2. Sıraya oturarak büyük bir başarının altına imzasını attı. Hande Erçel’in bu listeye girmesinin ardından gözler Kerem Bürsin’e çevrildi ister istemez. Sosyal medyada yapılan yorumların bazılarında Bürsin’in kıskançlık krizlerine gireceği bazılarında ise kendinden geçeceği söylendi. Öte yandan listenin ilk 20’sinde bir Türk isim daha var…Listenin 18. Sırasında Çukur dizisinde rol alan Beste Kenar var. Bu sonuç ise görenleri şaşkına çevirdi. Birincilik ise ABD’li model ve oyuncu Kate Upton’a gitti.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER