Kendisini aldatan Sibel Can’ın ipliğini pazara çıkardı ‘çocuklar anası babası kalmasın dedim ama…’

Kendisini aldatan Sibel Can’ın ipliğini pazara çıkardı ‘çocuklar anası babası kalmasın dedim ama…’
YAYIN TARİHİ: 1.01.2022 16:06:00

Geçtiğimiz günlerde hasta olduğunu sonrasında da koronavirüse yakalandığını sosyal medyadan duyuran Hakan Ural herkesi korkutmuştu. O dönem Ural’ın ölüm döşeğinde olduğu da iddia edilmişti. Sonrasında sağlığına kavuşan Hakan Ural eskisinden daha dinç dönmüştü ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına. Çok zor bir süreç atlatan Hakan Ural önceki gün özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. 

Ekranların sevilen ismi Hakan Ural, Nur Tuğba Algül ile moderatörlüğünü üstlendiği ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına birkaç bölüm çıkmayınca kafalarda soru işaretleri çıkmıştı. Ural, sonrasında gribal enfeksiyon geçirdiğini ve durumunun iyi olduğunu açıklamıştı. Kovid-19 testinin de negatif çıktığını belirtmişti. Ancak iş hiç o yönde ilerlemedi. Durumu kötüleşen Hakan Ural, ikinci kez test yaptırmış ve tomografi çektirmişti. Bu tetkikler sonrasında da koronavirüse yakalandığını açıklamıştı.  Ardından Hakan Ural’dan ses seda kesildi. O dönem sosyal medyada aktif olamayan Hakan Ural hakkında bu kez ‘öldü’, ‘yoğun bakıma alındı’ gibi iddialar türemeye başlamıştı. Tüm bu yaşananların ardından Hakan Ural eskisinden daha sağlam bir şekilde ekranlara aynı zamanda da ailesine geri döndü. 

Önceki gün bir röportaj veren Hakan Ural hem bu tedavi süreci hakkında hem de özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Ural’ın en çok dikkat çeken açıklaması ise Sibel Can ile ilgili olandı. Sibel Can ile bir sır perdesi olarak kalan ayrılması hakkında şöyle konuştu Ural ‘ "Ben anneannemle büyüdüm. Ahdım vardı; çocuklarımı annesiz babasız büyütmemek. Ama hiçbir zaman evdeki hesap çarşıya uymuyor. Sibel'le evliyken Engincan 6-7 yaşlarındaydı, Melisa da 5 yaşındaydı. Ayrıldık, kısmet. Fakat 40'ımızdan sonra, ikinci evliliğimizde şimdilik muvaffak olduğumuz görülüyor. Çocuklarla sıklıkla bir arada olmaya çalışıyorum. En büyük amaçlarımdan biri; çocuklarımın terbiyeli olması. Allah çocuklarımdan razı olsun, beni her ortamda gururla temsil ettiler. Hedeflerimde amaca ulaştım. Çocuklarım, dört kardeş gibi, birbirlerine çok bağlı. Aslında kategorize etsen beynin yanar. Engincan ile Melisa aynı anne babadan. Sibel Hanım'ın ikinci evliliğinden Emir var. Benim ikinci evliliğimden falan, şimdi bunu yazıyla bile anlatamazsın. Doğallığı içinde dört kardeşler işte." 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER