Kendisine sarışın bir sevgilisi yaptı yeni işi de... Ebru Gündeş'in Reza'sı oldu Aaronn Goldsmith!

Kendisine sarışın bir sevgilisi yaptı yeni işi de... Ebru Gündeş'in Reza'sı oldu Aaronn Goldsmith!
YAYIN TARİHİ: 14.11.2021 12:30:00

​Ebru Gündeş'in Reza'sı oldu Aaronn Goldsmith! Kendisine sarışın bir sevgilisi yaptı yeni işi de... Hepimiz onu yaşadığı aşklar sayesinde tanıdık. Bir dönem İbrahim Tatlıses'in ünlü ettiği Azeri kızı Günel olarak tanıdığımı Günel Zeynalova'yla aşk yaşıyordu. Ancak sonrasında Ebru Gündeş için Günel'i terk ettiğ. Günel'in bir dönem Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında sarf ettiği sözler hala hafızalarda.

Ünlü şarkıcı Reza Zarrab Halkbak davası ve Ebru Gündeş'ten boşanmasının ardından, deyimi yerindeyse yer yarıldı da yerine dibine girdi. Nerede olduğu bilinmeyen Reza Zarrab'ın ayrıca, Hadise ile yasak aşk yaşadığı da ortaya çıkmıştı. Ne nihayet Ebru Gündeş'in eski eşi olan Azerbaycanlı iş insanı Reza Zarrab ortaya çıktı. Ancak artık ne Azerbaycanlı, ne bir iş insanı ne de adı Reza Zarrab...

Sonrasında Ebru Gündeş ile Reza Zarrab hayatını birleştirdi. Ebru Gündeş'in yediği önünde yemediği arkasındaydı. Lüks yaşamları her daim magazin gündeminde kendilerine yer bulurken çift, devamlı aşklarını dile getiriyordu. Reza Zarrab Ebru Gündeş'i neredeyse sahne aldığı her mekanda canlı canlı izliyordu.

Sonrasında araya Halkbank davası girdi ve iple koptu. Gel zaman git zaman Ebru Gündeş ile Reza Zarrah geçtiğimiz Nisan ayında boşandı. Tabi bu zamana kadar Reza Zarrab'tan herhangi bir haber alınmadı. Ve şimdi yıllar sonra Reza Zarrab yeniden gündemde. Bu kez yeni adı, yeni işi ve yeni aşkıyla.


Adını Aaron Goldsmith olarak değiştiren Zarrab'ın, Miami'de yaşıyor ve yeni hayatının tadını çıkarıyor. At yetiştiriciliği yaptığı düşünülen Reza Zarrab bir de kendisine güzeller güzeli sarışın bir sevgili yapmış. İşte Reza Zarrab'ın son hali ve yeni sevgilisi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER