Kefilsiz, İpoteksiz, Senetsiz, Kimliksiz Kredi Kampanyası Başlıyor, Bu Sene İlk Defa Olacak!

Kefilsiz, İpoteksiz, Senetsiz, Kimliksiz Kredi Kampanyası Başlıyor, Bu Sene İlk Defa Olacak!
YAYIN TARİHİ: 12.07.2021 15:20:00

Kefilsiz, İpoteksiz, Senetsiz, Kimliksiz Kredi Kampanyası Başlıyor, Bu Sene İlk Defa Olacak! İşte kampanya detayları...

Bankalardan yeni bir haber var. Son dakika olarak yapılan ve bu sene ilk defa yapılacak olan kampanya duyurusu yapıldı. İşte bankaların kendi internet sitelerinden yayına aldıkları ve başvuru ekranı açtıkları kredi kampanyası detayları...

Kefilsiz ve ipoteksiz olarak kredi başvurusu yapabilmeniz için bazı politikalara uygun müşteri grubunda olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınızda İhtiyaç Kredisi olarak Kredi kullanacaksınız. Kredi notu yüksek olan kişilerin onay alacaklarını bilmeniz gerekmektedir. Sizlerde vereceğimiz bankalar üzerinden 100 bin TL'ye kadar kefilsiz ve ipotek vermeden ihtiyaç kredisini anında kullanabilirsiniz. Bu kredileri alabilmeniz için banka şubelerine veya bankanın diğer kredi başvuru yöntemleri ile birlikte başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Başvuru sonrası değerlendirmeye alınacaksınız ve bu değerlendirme sonunda krediniz sizlere hemen söylenecektir.

Denizbank anında kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden anında kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde alabilmek için kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması durumunda onay alabileceklerdir.

SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun için cep telefonunuzu mesaj kısmından Kredim ve TC kimlik numaralarınızı arada boşluk olarak yazarak 32/80 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yapan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte bu kredileri kullanacaklarını söylemek istiyoruz. Onaylanan Kredi 55 bin TL'ye kadar verilmektedir. Onaylı olduktan sonra bu kredi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

Vakıfbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin kefil vermeden ve ipotek vermeden kredi alabilecekleri bankalardan biriside Vakıfbank olmaktadır. Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeye kadar 100.000 TL ihtiyaç kredisini kefilsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu kredileri kullanabilmeniz için sigorta durumunuzun en az 6 aylık düzenli olarak aynı iş yerinde yatıyor olması gerekiyor. Ayrıca daha önceleri bir bir iş geçmişinizin olması ve toplam sigortalılık günümüzün 365 gün üzerinde olması gerekmektedir. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarını VakıfBank'a taşıyarak sadece kimlikleriyle kredi notu düşük olsa bile onay alabilir. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek banka için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası anında kefilsiz kredi veriyor

Yapı Kredi Bankası üzerinden de kefilsiz olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın internet bankacılığını kullanmanız mümkündür. İnternet bankacılığını kullanan müşteriler hızlı bir şekilde Kredi başvurusunu yapabilmektedir. Yapı Kredi Bankası anında kefilsiz kredi imkânlarını sizlere hızlı bir şekilde vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar kredilerini kullanabilirler. Yapı Kredi Bankası kefilsiz kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin üç ay ertelemeli olarak kredilerinin en yakın banka şubelerinden de alabileceklerini söyleyebiliriz. Kefilsiz kredi başvurusunu internet üzerinden yaparsanız onaylanan Kredi 100.000 TL'ye kadar hesabınıza yatacaktır. Daha önceden bu bankadan kredi kullanan kişiler ise 200 bin TL'ye kadar Yapı Bankası ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER