Kayseri'de Okullar Tatil mi? Kayseri Yarın 24 Aralık Cuma Kar Tatili Var Mı? MEB- Kayseri Valiliği

Kayseri'de Okullar Tatil mi? Kayseri Yarın 24 Aralık Cuma Kar Tatili Var Mı? MEB- Kayseri Valiliği
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 20:52:00

24 Aralık Kayseri'de yarın okullar tatil mi? Kayseri kar tatili son dakika Kayseri Valiliği MEB tarafından yapılan açıklamalar ilde yaşayan öğrenciler ve veliler tarafından araştırılıyor. Kayseri hava durumu için meteoroloji uyarıyı verdi. Bugün Kayseri'ye kar yağacak, saatlik hava durumu tahmin raporuna göre kar yağışı sabah saatlerinde başlayacak ve günün ilerleyen saatlerinde etkisi arttıracak.

24 Aralık Kayseri'de yarın okullar tatil mi? Kayseri'de yarın okullar tatil mi 24 Aralık Kayseri'de kar tatili var mı? Kayseri Valilik MEB son dakika açıklamaları neler? Peki, Kayseri'de kar yağışı ne zaman olacak? İşte Kayseri 5 günlük hava durumu raporu.... 

KAYSERİ'DE YARIN 24 ARALIK CUMA KAR TATİLİ VAR MI? OKULLAR TATİL Mİ?

Bugün Kayseri'ye kar yağacak, saatlik hava durumu tahmin raporuna göre kar yağışı sabah saatlerinde başlayacak ve günün ilerleyen saatlerinde etkisi arttıracak.

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, akşam ilk saatlerde Kayseri ve Sivas'ın kuzeybatısı ile Nevşehir ve Yozgat'ın güneydoğusunun hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın (Cuma) sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Mevsim normallerinin 3 ila 5 derece altında seyredeceği bekleniyor.

RÜZGAR: Güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.


UYARILAR

SİS-PUS, BUZLANMA VE DON UYARISI: Bölge genelinde kuvvetli buzlanma ve don olayı ile birlikte, yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KAYSERİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER