Kardeşlerim'in Doruk ve Survivor Batuhan kardeş... Bir şöhreti bulmuş diğeri de peşinden gitmiş!

Kardeşlerim'in Doruk ve Survivor Batuhan kardeş... Bir şöhreti bulmuş diğeri de peşinden gitmiş!
YAYIN TARİHİ: 7.11.2021 11:50:00

​Bir şöhreti bulmuş diğeri de peşinden gitmiş! Kardeşlerim'in Doruk ve Survivor Batuhan kardeş... Biri son olara Survivor'a katılan ancak beklenmedik bir biçimde erken elenen Batuhan Karacakaya diğeri de atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi sayesinde kariyerindeki en büyük çıkışı yakalayan Onur Seyit Yaran. Bu ikilinin kardeşten de öte olduğu ortaya çıktı. Bakın nasıl...

Kardeşlerim’in Doruk’u ile Survivor Batuhan meğer birbirlerini taşımış… Doruk karakterine hayat veren Onur Seyit Yaran kariyerinin zirvesine çıkarken diğer bir yandan Aşk-ı Memnu’yla şöhreti yakalan Batuhan Karacakaya, Survivor’la adından söz ettiriyor. Bu ikili hakkında ortaya çıkan bir gerçek görenin, duyanının ağzını açık bıraktı. Batuhan Karacakaya ve Onur Seyit Yaran kardeşten de öte çıktı. 

Survivor 2021'in adından en çok söz ettiren isimlerinden biri Batuhan Karacakaya'ydı. Batuhan Karacakaya Survivor'ın en büyük şampiyonluk adaylarından biri olarak gösteriliyordu. Adı yarışmada Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk dedikodularına da karışan Batuhan Karacakaya, Ayşe Yüksel ile Aleyna Kalaycıoğlu'yla girdiği potadan çıkamamış ve Survivor hayallerine erkenden veda etmek zorunda kalmıştı. Survivor Batuhan Karacakaya'nın şimdilerde Survivor 2022 All-Star'a katılacağı iddia ediliyor. Eğer doğruysa en büyük şampiyonluk adaylarından biri şimdiden.

Onur Seyit Yaran ise bu zamana kadar pek çok yapımda yer alsa da asıl çıkışını atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Doruk Atakul karakteriyle yakaladı. Best Model of the Turkuy 2026 birincisi olan Onur Seyit Yerin kadınların sevgilisi haline geldi. Bu iki yakışıklı adam hakkındaki bir gerçek göreni, duyanı şoke etti.
KARDEŞTEN DE ÖTE
Onur Seyit Yaran ile Batuhan Karacakaya'nın aynı lisede eğitim aldığı ve halie hazırda da çok yakın arkadaş oldukları ortaya çıktı.


İkilin birlikte olan fotoğraflarındaki değişimleri de sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER