Kardashian dudağı... 'aman şef oldu mu hiç!' Mehmet Yalçınkaya'nın son halini gören şok! Meğer...

Kardashian dudağı... 'aman şef oldu mu hiç!' Mehmet Yalçınkaya'nın son halini gören şok! Meğer...
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 10:02:00

​Mehmet Yalçınkaya'nın son halini gören şok! Kardashian dudağı... 'aman şef oldu mu hiç!' Meğer... 4 sezondur TV 8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışma programı Masterchef'te jür üyeliği yapan ve bu sayede şöhret camiasına giren şef Mehmet Yalçınkaya'nın son halini görenler gözlerine inanamadı. Masterchef'in yayınlanan son bölümünde yüzü gözü şişlik içinde olan özellikle üst dudağının şişliği gözlerden kaçmayan Mehmet Yalçınkaya'nın botox yaptırdığı haberi kulaktan kulağa yayıldı. İşte Mehmet Şef'in botox macerasının detayları... 

Öncesinde de gastronomi çalışmalarıyla bilinen, TV 8 ekranlarında seyirciyle buluşan Masterchef sayesinde bir anda şöhret basamaklarını hızlıca çıkan ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın son halini görenler televizyonlarının ekranlarına yapıştı. Yeri geldiğinde babacan yeri geldiğinde sert tavırlarıyla bilinen Mehmet Yalçınkaya'nın estetik yaptırdığı iddiaları kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Özellikle üst dudağındaki şişlikle beraber yüzü gözü şiş içinde olan Mehmet Şef'in botox yaptırdığı iddia edildi. Yüzündeki değişiklik de hayli fark edilirdi. Ve sonunda Mehmet Yalçınkaya'dan açıklama geldi.

 Masterchef Türkiye'nin babacan şefi Mehmet Yalçınkaya'nın son görüntüsü olay... 47 yaşındaki ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın Masterchef son bölümdeki hali görenleri şoke etti. Başta dudakları olmak üzere Mehmet Şef'in yüzü gözü şişlik içindeydi. İzleyiciler bu şişlikleri estetiği yordu. Mehmet Şef'in görüntüsü de buna yorulmayacak gibi değil...
Dediğim dedik şefin son görüntüsü bir anda elden ele yayıldı. Mehmet Şef'in hakkında yapılan ilk paylaşım kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. O sosyal medya kullanıcısı paylaşımına 'yanlış görmüyorsam Mehmet Şef dudak dolgusu yaptırmış' yorumunu yaptı. Mehmet Yalçınkaya bu iddiaları görür görmez hemen operasyon çekti. Peki Mehmet Yalçınkaya yüzüne estetik yaptırdı mı?


O paylaşımın ekran görüntüsünü alıp, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Mehmet Yalçınkaya 'arkadaşlar alerjim var bir ürüne, yapmayın' dedi ve kahkahayı bastı. Tabi Mehmet Şef'in dudak estetiği yaptırdığı haberleri çoktan kol gezmeye başlamıştı bile. Mehmet Yalçınkaya bu kez de bir haber sitesinin ekran görüntüsünü alıp Instagram'ının hikaye bölümden paylaştı.


Mehmet Yalçınkaya yine bir ekran görüntüsü alarak 'acayip eğleniyorum ya kocaman kocaman gazeteler. Ben dolgunun ne olduğunu bile bilmiyorum mayonez mi sıkılıyor' diyerek yine gülücük emojisi koyarak bu iddiaları yalanlamış oldu. 

Ancak hala bazı sosyal medya kullanıcıları Mehmet Yalçınkaya'nın dolgu yaptırmadığını inanmıyoru. Bu konu hakkında pek çok sosyal medya kullanıcısı 'He şefi kesin dolgu yaptırmamışsınızdır', 'şefim biz bunları yemiyoruz' gibi yorumlarda bulundular. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER