Kara Liste de Olan Sicili Bozuk Olan Kredi Notu Sıfır Ve Emekliler Dahil 26.000 TL Veriliyor!

Kara Liste de Olan Sicili Bozuk Olan Kredi Notu Sıfır Ve Emekliler Dahil 26.000 TL Veriliyor!
YAYIN TARİHİ: 18.12.2021 21:26:00

Son dakika kredi haberleri gelmeye devam ediyor. Bu anlamda kara liste de olan, sicili kabarık bozuk olan kredi notu yerlerde olanlara müjde! Bu müjdeye emekliler de dahil edildi. 26.000 TL anında hesabınıza geçiyor.

Kara Liste de Olan Sicili Bozuk Olan Kredi Notu Sıfır Ve Emekliler Dahil 26.000 TL Veriliyor! Kredi kampanyaları bağlamında kamu ve özel bankalar çeşitli güzel kampanyalar düzenliyor. Bu anlamda artık 2021'in son günlerini yaşarken, sicili bozuk, kara liste içinde olan ve emekliler için müjdeli haber geldi. Ziraat Bankası kara kışa hazırlık anlamında 26.000 TL parayı hesaplara anında yatırıyor. 2022 yılına az bir süre kala pandemi yüzünden kredi kartı borcu, bankalara kredi borcu yüzünden zor günler geçiren vatandaşlar için son kampanyalar açıklanıyor. Türkiye'nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası ise bu kampanyalar da başı çekiyor. Maaş zamları, promosyon, ek ödeme, intibak zamları derken emekliler için bir diğer ödeme de Ziraat Bankası tarafından yapılıyor. Detaylı şekilde açıklanan kampanya içeriğinde kredi notu düşük olan, kara liste de olan sicil affı bekleyen kişiler hedefleniyor. Kredi notu düşük olanlar Ziraat Bankası bağlamında bu krediyi anında alabiliyor. 
KARA LİSTE DE OLANLAR KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA KREDİ MÜJDESİ

Kredi notu yerlerde olan ve oldukça düşük olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Bu anlamda bu kişilere kampanya yapıldı. Ziraat Bankası bu vatandaşlar için anında kredi onayı veriyor. Bu kredi alındıktan sonra düzenli olarak ödendiği zaman kara listeden çıkabilirsiniz. Bankalar gözünde güvenli pozisyona yükselebilirsiniz.  Kredi notu çok düşük olan kişiler düşük miktarlada kredi kullanabiliyorlar. Düşük miktarda kredi ilk başta bir kral olarak göze çarpıyor. Kredi ödemeleri ne kadar düzenli olursa kredi limiti de buna paralel olarak artış sağlıyor. Ziraat Bankası son açıklaması sonrasında bazı koşullar kredi çekimi için elzem olmuştur. 

26.000 TL kredi çekimi yapabilmek için öncelikle maaşların Ziraat Bankası'na taşınması gerekir. Bu işlemler bağlamında kredi kullanmak için tutarlar belirlenir. Kredi tutarı en az 26.000 TL olmalıdır. Ziraat Bankası mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden kredinizi onaylatıp anında hesabınıza aktarabilirsiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER