Kankasının Sevgilisini Çalan Survivor Aleyna Süper Minisiyle ‘bonita’ Oldu! Beyazlar İçinde Alevli

Kankasının Sevgilisini Çalan Survivor Aleyna Süper Minisiyle ‘bonita’ Oldu! Beyazlar İçinde Alevli
YAYIN TARİHİ: 22.12.2021 20:30:00

Survivor 2022 All-Star’ın başlamasına günlerde kala Survivor 2021 yarışmacıları sosyal medyada adlarından sık sık söz ettiriyor. Onlardan biri de Aleyna Çalışkan. Önce kankası Aleyna Kalaycıoğlu’nun yarışmadaki büyük aşkı Batuhan Karacakaya’yla sevgili olan, sonra da yine Kalaycıoğlu’nun kanlısı Ayşe Yüksel’le buluşan Aleyna Çalışkan süper minisiyle nefes kesti. İşte Aleyna Çalışkan’ın o kareleri. 

TV 8 ekranlarının gözbebeği Survivor, 2022-All-Star formatıyla dönmeye hazırlanıyor. Ancak Survivor 2021 yarışmacıları hala gündemdeki yerlerini koruyor. Onlardan biri de Aleyna Çalışkan Kısa sürede sosyal medya fenomenine dönüşen Aleyna Çalışkan, yarışmadaki kankası Aleyna Kalaycıoğlu’na attığı dost kazıklarıyla gündeme gelmişti bir süre önce.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun Survivor’da flört ettiği Batuhan Karacakaya’yla sevgili olduğu, tatilde çekilen bir fotoğrafla ortaya çıkan Aleyna Çalışkan sonrasında daha büyük bir kazık attı eski kankasına. Aleyna Kalaycıoğlu’nun bir dönem yakın arkadaş olduğu ancak sonrasında düşman kesildiği Ayşe Yüksel’le yarışma sonrasında bir araya gelen Aleyna Çalışkan eleştiri oklarının da hedefi haline gelmişti. Aleyna Çalışkan şimdi de sosyal medya paylaşımıyla gündemde. 

Şu sıralar Survivor 2022’ye gitmeye hazırlanan Batuhan KAracakaya ile olan aşkına tam gaz devam eden Çalışkan ‘bonita’ oldu. Aleyna Çalışkan’ın ‘bonita bir akşamdan’ notuyla paylaştığı beyazlar içindeki fotoğrafları binlerce beğeni ve yoruma yağmuruna tutuldu. Aleyna Çalışkan cesur fotoğraflarına paylaşmaya devam ediyor. İşte Aleyna Çalışkan’ın sosyal medyayı sallayan o kareleri:


 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER