Kamu Bankalarından Emekliye 75000 TL'ye Kadar Ödeme Geldi

Kamu Bankalarından Emekliye 75000 TL'ye Kadar Ödeme Geldi
YAYIN TARİHİ: 8.09.2021 10:46:00

Kamu Bankalarından Emekliye 75000 TL'ye Kadar Ödeme Geldi. Son Dakika kampanyası duyuruldu. İşte detaylar...

Kamu bankalarından emekli olan kişilere 75 bin TL'ye kadar nakit destek kredi kampanyası başladı. Kamu bankaları üzerinden emekli olan kişilere düşük faiz oranları ile 75 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Sizlerde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve maaşınızı kamu bankalarından olan Ziraat Bankası VakıfBank veya Halkbank üzerinden alıyorsanız emekli kredisine başvuru yapabilir, Kredi notu düşük olsa bile kredi onayı alabilirsiniz. Kamu bankaları üzerinden emekli maaşı olan kişileri 75 bin TL'ye kadar kredi veren bu 3 banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapılarak hemen onay alınıyor. İsterseniz banka şubelerinden isterseniz de banka şubelerine gitmeden internet üzerinden başvurunuzu yaparak ihtiyaç kredisini kullanabiliyorsunuz.

Ziraat bankası'ndan emekli maaşını taşıyan kişilere 75 bin TL'ye kadar şartsız kredi kampanyası


Ziraat Bankası emekli maaşını bu bankadan alan kişileri daha yüksek limitli krediler verirken ilk defa maaş taşıyacak kişilere ise 75 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlıyor. 1.55 faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar 75000 TL kredi kullanabileceksiniz. Banka emekli olan kişilere kredi kampanyası yapması ile birlikte ayrıca emekli promosyonunda vermektedir. 2.500 TL'ye kadar maaş alan kişilere 750 TL'ye kadar emekli promosyonu veren Bu banka emekli olan kişilere ayrıca konut kredisi ve taşıt kredilerinde düşük faiz oranları ile yardımcı olmaktadır. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Vakıfbank'tan emekli olan kişilere 75 bin TL'ye kadar nakit kredi ödemesi

Vakıfbank üzerinden emekli olan kişilere 75 bin TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapılıyor. İhtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilen bu krediler de banka 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi imkanı sağlamaktadır. Vakıfbank ülkemizin kamu Bankası olmasından dolayı emekli müşterilerin en çok tercih ettiği bankaların başında geliyor. Sizlerde Vakıfbank üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılarak 75 bin TL'ye kadar düşük faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Banka 1.55 faiz oranına kadar müşterilerine emekli olmaları durumunda kredi veriyor. VakıfBank'a emekli maaşınızı taşıdığınız zaman 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu alabiliyorsunuz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER