Kamu Bankaları Şimdi Duyurdu: Emeklilerin Hesaplarına 750 TL Yatacak! Hesaplarınızı Kontrol Edin!

Kamu Bankaları Şimdi Duyurdu: Emeklilerin Hesaplarına 750 TL Yatacak! Hesaplarınızı Kontrol Edin!
YAYIN TARİHİ: 22.01.2022 18:50:00

Halk Bank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank en güncel kampanyalar ile emeklilerin gönüllerini fethediyor. Bankaların en mühim kalemlerinden birini meydana getiren emekliler, bu sene zamlı olacak alacakları maaş haberini aldıktan sonra büyük bir mutluluk yaşadı. Milyonlarca emekli vatandaşın yaşadığı emekli maaşı sevincinin üzerine, bankalar da müjdeli haberlerini vermeye başladı. Kamu bankaları, yeni devre itibari ile emekli müşterilerinin hesaplarına 750 TL’lik ödemelerin yapılacağını duyurdular.

2022 senesi ile birlikte emekli maaşlarına oldukça güzel bir oranda zam yapılmıştı. Bu anlamda ek ödeme düzenlemesi de yapılıyor. Tüm bunların yanı sıra emekli vatandaşlar için ek ödemeler bitmiyor. Bankalar özellikle kamu bankaları olan  Halk Bank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank promosyon kampanyaları ile emeklileri adeta mest ediyor. Bankalar, emekli müşteri adetlerini çoğaltmak hedefi ile çok detaylı kampanyalar düzenlediklerini ilan etmeye başladı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deKamu bankaları olan Halk Bank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank emekli vatandaşlara 500, 625 ve 750 TL ödeme yapılacağını açıkladılar. 3 kamu bankasının düzenlemiş bulunduğu emekli maaşı promosyon ödemesi kampanyasına göre emekli vatandaşlara yapılacak olan promosyon ödemelerinin tutarları şu şekilde belirlendi:

1500 TL’nin altında emekli maaşı alanlar: 500 TL


500-2.499 TL arasında emekli maaşı alanlar: 625 TL

500 TL ve üstünde emekli maaşı alanlar: 750 TL

HALK BANK, ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK KAMU BANKALARININ PROMOSYON ÖDEMESİ BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu bankalarının düzenlemiş oldukları değişik tutarlarda ki promosyon ödemelerinden yararlanabilmek amacıyla derinlemesine koşulların sağlanması amaçlanıyor. İlgili kamu bankasından emekli maaşı promosyon ödemesi alabilmek isteyen emekli vatandaşlar bağlamında belirlenmiş olan şartlar şu şekildedir:

Emekli maaşı hesabının, promosyon ödemesi alınmak dilenen bankaya taşınması
Emekli maaşı hesabının taşındığı bankadan, 3 sene süresince maaş alınacağının taahhüt edilmesi

HALK BANK, ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK PROMOSYON ÖDEMESİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?


Kamu bankalarının yeni devre itibari ile yapmış olan promosyon ödemesi kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların, alakalı bankanın en yakın şubesine şahsen müracaat yapması gerekmektedir. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR