Weider Premium BCAA Powder 500 Gr Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİWeider Premium BCAA Powder 500 Gr Kaç Kalori? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr Kaç Kalori? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr yemek zararlı mı? faydalı mı? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr kaç kalori? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr kaç kalori, Weider Premium BCAA Powder 500 Gr yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Weider Premium BCAA Powder 500 Gr ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Tatlı Kaşığı Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde ortalama 4 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç karbonhidrat yok. Karbonhidrat oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç lif yok. Lif oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Tatlı Kaşığı Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde 0,1 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde Protein bulunuyor. Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Weider Premium BCAA Powder 500 Gr dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Tatlı Kaşığı Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde de 0,2 g Protein bulunuyor.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Weider Premium BCAA Powder 500 Gr yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Weider Premium BCAA Powder 500 Gr içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Tatlı Kaşığı Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçindeki Besinler

 • 0 Karbonhidrat
 • 0,2 Protein
 • 0,1 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0 Karbonhidrat

1 Gram Weider Premium BCAA Powder 500 Gr İçindeki Besinler

 • 0 Karbonhidrat
 • 0,04 Protein
 • 0,02 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


WEİDER PREMİUM BCAA POWDER 500 GR İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0