Weider CFM Whey Overload Protein 100% Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİWeider CFM Whey Overload Protein 100% Kaç Kalori? Weider CFM Whey Overload Protein 100% Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% Kaç Kalori? Weider CFM Whey Overload Protein 100% Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% yemek zararlı mı? faydalı mı? Weider CFM Whey Overload Protein 100% kaç kalori? Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Weider CFM Whey Overload Protein 100% içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% kaç kalori, Weider CFM Whey Overload Protein 100% yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Weider CFM Whey Overload Protein 100% gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Weider CFM Whey Overload Protein 100% ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Weider CFM Whey Overload Protein 100% ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde Kalsiyum bulunuyor. Özellikle süt ve süt ürünlerinde yüksek miktarda bulunan kalsiyum Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde de var. 1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde 6 mg kalsiyum bulunuyor. Kalsiyumun kemik sağlığı ve kemik gelişimi için son derece faydalıdır. Günlük ihtiyacımızda inek sütü, peynir ve yoğurttan bol miktarda alabildiğimiz kalsiyumu Weider CFM Whey Overload Protein 100% yiyerek de alabiliyoruz. Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde bulunan kalsiyum da kemiklerimiz için son derece önemli bir besin kaynağıdır. Özellikle yaşlılıkta kemik sağlığımız için son derece önemli olan kalsiyumu tüketmemiz gerekmektedir. Bu sebeple Weider CFM Whey Overload Protein 100% yemek de kalsiyum almamız için önemli olacaktır.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde ortalama 113,7 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Weider CFM Whey Overload Protein 100% içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde yaklaşık olarak 2,1 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde hiç lif yok. Lif oranı 0.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde 0,78 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde Protein bulunuyor. Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Weider CFM Whey Overload Protein 100% dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde de 24 g Protein bulunuyor.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Weider CFM Whey Overload Protein 100% ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde yaklaşık olarak 2220 mg sodyum bulunuyor. Peki Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Weider CFM Whey Overload Protein 100% yiyerek sodyum almış olursunuz.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde C Vitamini bulunuyor. C Vitamini vücut sağlığımız için son derece önemli bir vitamindir. Özellikle bağışıklık sistemimizin güçlü olabilmesi adına bol miktarda C Vitamini tüketmemiz gerekiyor. Weider CFM Whey Overload Protein 100% yiyerek C Vitamini ihtiyacımızın bir bölümünü karşılayabiliyoruz. 1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde 79,8 mg miktarında C vitamini bulunmaktadır. C Vitaminin bağışıklık sistemini güçlendirmesi dışında da faydaları büyüktür. Kronik hastalık riskini azaltır, yüksek tansiyonu yönetmeye yardımcı olur, kanda bulunan ürik asit seviyesini düşürür, demir eksikliğini gidermeye yardımcı olur, cilt sağlığını iyileştirir, yaraları iyileştirir, cilt ve saç için de son derece önemlidir.

Peki miktar olarak Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Weider CFM Whey Overload Protein 100% yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Weider CFM Whey Overload Protein 100% içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Ölçü Kaşığı Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçindeki Besinler

 • 2,1 Karbonhidrat
 • 24 Protein
 • 0,78 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 2220 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 6 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 79,8 C Vitamini
 • 2,1 Karbonhidrat

1 Paket Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçindeki Besinler

 • 63,56 Karbonhidrat
 • 726,4 Protein
 • 23,61 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 67192 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 181,6 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 2415,28 C Vitamini
 • 63,56 Karbonhidrat

1 Gram Weider CFM Whey Overload Protein 100% İçindeki Besinler

 • 0,07 Karbonhidrat
 • 0,8 Protein
 • 0,03 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 74 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0,2 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 2,66 C Vitamini
 • 0,07 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


WEİDER CFM WHEY OVERLOAD PROTEİN 100% İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0