Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİWasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate Kaç Kalori? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate Kaç Kalori? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate yemek zararlı mı? faydalı mı? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate kaç kalori? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate kaç kalori, Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde ortalama 153,92 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde yaklaşık olarak 15,68 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde 3,52 g olarak bulunuyor.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde 8 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde Protein bulunuyor. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde de 3,04 g Protein bulunuyor.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde yaklaşık olarak 86,4 mg sodyum bulunuyor. Peki Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate yiyerek sodyum almış olursunuz.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Paket Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçindeki Besinler

 • 15,68 Karbonhidrat
 • 3,04 Protein
 • 8 Yağ
 • 3,52 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 86,4 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 15,68 Karbonhidrat

1 Adet Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçindeki Besinler

 • 7,84 Karbonhidrat
 • 1,52 Protein
 • 4 Yağ
 • 1,76 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 43,2 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 7,84 Karbonhidrat

1 Gram Wasa Sandwich Cream Cheese and Chocolate İçindeki Besinler

 • 0,49 Karbonhidrat
 • 0,1 Protein
 • 0,25 Yağ
 • 0,11 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 2,7 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,49 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


WASA SANDWİCH CREAM CHEESE AND CHOCOLATE İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0