Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİWasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry Kaç Kalori? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry Kaç Kalori? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry yemek zararlı mı? faydalı mı? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry kaç kalori? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry kaç kalori, Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde ortalama 145,95 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde yaklaşık olarak 19,25 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde 4,38 g olarak bulunuyor.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde 5,25 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde Protein bulunuyor. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde de 3,05 g Protein bulunuyor.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde yaklaşık olarak 0,1 mg sodyum bulunuyor. Peki Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry yiyerek sodyum almış olursunuz.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Paket Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçindeki Besinler

 • 19,25 Karbonhidrat
 • 3,05 Protein
 • 5,25 Yağ
 • 4,38 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,1 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 19,25 Karbonhidrat

1 Adet Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçindeki Besinler

 • 19,25 Karbonhidrat
 • 3,05 Protein
 • 5,25 Yağ
 • 4,38 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,1 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 19,25 Karbonhidrat

1 Gram Wasa Crisp & Cereals Almond and Cranberry İçindeki Besinler

 • 0,55 Karbonhidrat
 • 0,09 Protein
 • 0,15 Yağ
 • 0,13 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,55 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


WASA CRİSP & CEREALS ALMOND AND CRANBERRY İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0