Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİTamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği Kaç Kalori? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği Kaç Kalori? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği yemek zararlı mı? faydalı mı? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği kaç kalori? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği kaç kalori, Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde ortalama 102 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde yaklaşık olarak 23,2 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde hiç lif yok. Lif oranı 0.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde 0,6 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde Protein bulunuyor. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde de 0,8 g Protein bulunuyor.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerinde A Vitamini bulunuyor. A Vitamini özellikle diş sağlığı, kemik yapısının güçlü ve dayanıklı olması ile cilt sağlığı için son derece önemlidir. Eğer vücutta A vitamini eksik kalırsa özellikle gözlerde başlayan bulanmalarla bu açığa verilir. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde de A Vitamini bulunmaktadır. 1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde yaklaşık olarak 120 iu A Vitamini bulunur. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği tüketerek siz de A Vitamini ihtiyacınızın bir bölümünü bu besinden karşılayabilirsiniz.

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde C Vitamini bulunuyor. C Vitamini vücut sağlığımız için son derece önemli bir vitamindir. Özellikle bağışıklık sistemimizin güçlü olabilmesi adına bol miktarda C Vitamini tüketmemiz gerekiyor. Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği yiyerek C Vitamini ihtiyacımızın bir bölümünü karşılayabiliyoruz. 1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde 16 mg miktarında C vitamini bulunmaktadır. C Vitaminin bağışıklık sistemini güçlendirmesi dışında da faydaları büyüktür. Kronik hastalık riskini azaltır, yüksek tansiyonu yönetmeye yardımcı olur, kanda bulunan ürik asit seviyesini düşürür, demir eksikliğini gidermeye yardımcı olur, cilt sağlığını iyileştirir, yaraları iyileştirir, cilt ve saç için de son derece önemlidir.

Peki miktar olarak Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Su Bardağı Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçindeki Besinler

 • 23,2 Karbonhidrat
 • 0,8 Protein
 • 0,6 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 120 A Vitamini
 • 16 C Vitamini
 • 23,2 Karbonhidrat

1 Gram Tamek Kahvaltım Portakal Nar İçeceği İçindeki Besinler

 • 0,12 Karbonhidrat
 • 0 Protein
 • 0 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0,6 A Vitamini
 • 0,08 C Vitamini
 • 0,12 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


TAMEK KAHVALTIM PORTAKAL NAR İÇECEĞİ İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0