Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİStarbucks Tahıllı Peynirli Poğaça Kaç Kalori? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça Kaç Kalori? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça yemek zararlı mı? faydalı mı? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça kaç kalori? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça kaç kalori, Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde ortalama 353 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde yaklaşık olarak 29,63 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde 3,99 g olarak bulunuyor.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde 22,41 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde Protein bulunuyor. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde de 8,32 g Protein bulunuyor.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Adet Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçindeki Besinler

 • 29,63 Karbonhidrat
 • 8,32 Protein
 • 22,41 Yağ
 • 3,99 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 29,63 Karbonhidrat

1 Gram Starbucks Tahıllı Peynirli Poğaça İçindeki Besinler

 • 0,33 Karbonhidrat
 • 0,09 Protein
 • 0,25 Yağ
 • 0,04 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,33 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


STARBUCKS TAHILLI PEYNİRLİ POĞAÇA İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0