Pınar Halka Kalamar Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİPınar Halka Kalamar Kaç Kalori? Pınar Halka Kalamar Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Pınar Halka Kalamar Kaç Kalori? Pınar Halka Kalamar Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Pınar Halka Kalamar yemek zararlı mı? faydalı mı? Pınar Halka Kalamar kaç kalori? Pınar Halka Kalamar içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Pınar Halka Kalamar içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Pınar Halka Kalamar kaç kalori, Pınar Halka Kalamar yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Pınar Halka Kalamar gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Pınar Halka Kalamar ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Pınar Halka Kalamar ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Gram Pınar Halka Kalamar içerisinde ortalama 0,75 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Pınar Halka Kalamar içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Pınar Halka Kalamar içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Pınar Halka Kalamar içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Gram Pınar Halka Kalamar içerisinde yaklaşık olarak 0 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç lif yok. Lif oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Pınar Halka Kalamar içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Gram Pınar Halka Kalamar içerisinde 0,01 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Pınar Halka Kalamar içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde Protein bulunuyor. Pınar Halka Kalamar içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Pınar Halka Kalamar dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Pınar Halka Kalamar içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Pınar Halka Kalamar içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Gram Pınar Halka Kalamar içerisinde de 0,16 g Protein bulunuyor.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Pınar Halka Kalamar İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Pınar Halka Kalamar içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Pınar Halka Kalamar içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Pınar Halka Kalamar yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Pınar Halka Kalamar içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Pınar Halka Kalamar içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Pınar Halka Kalamar içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Gram Pınar Halka Kalamar İçindeki Besinler

 • 0 Karbonhidrat
 • 0,16 Protein
 • 0,01 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


PINAR HALKA KALAMAR İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0