Nescafe Vanilyalı Cappuccino Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİNescafe Vanilyalı Cappuccino Kaç Kalori? Nescafe Vanilyalı Cappuccino Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino Kaç Kalori? Nescafe Vanilyalı Cappuccino Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino yemek zararlı mı? faydalı mı? Nescafe Vanilyalı Cappuccino kaç kalori? Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Nescafe Vanilyalı Cappuccino içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino kaç kalori, Nescafe Vanilyalı Cappuccino yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Nescafe Vanilyalı Cappuccino gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Nescafe Vanilyalı Cappuccino ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Nescafe Vanilyalı Cappuccino ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde ortalama 89,4 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Nescafe Vanilyalı Cappuccino içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde yaklaşık olarak 13,3 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Nescafe Vanilyalı Cappuccino yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde 0,38 g olarak bulunuyor.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde 3,02 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde Protein bulunuyor. Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Nescafe Vanilyalı Cappuccino dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde de 2,08 g Protein bulunuyor.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Nescafe Vanilyalı Cappuccino ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde yaklaşık olarak 0,16 mg sodyum bulunuyor. Peki Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Nescafe Vanilyalı Cappuccino yiyerek sodyum almış olursunuz.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Nescafe Vanilyalı Cappuccino yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Nescafe Vanilyalı Cappuccino içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Porsiyon (Orta) Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçindeki Besinler

 • 13,3 Karbonhidrat
 • 2,08 Protein
 • 3,02 Yağ
 • 0,38 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,16 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 13,3 Karbonhidrat

1 Gram Nescafe Vanilyalı Cappuccino İçindeki Besinler

 • 0,67 Karbonhidrat
 • 0,1 Protein
 • 0,15 Yağ
 • 0,02 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,01 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,67 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


NESCAFE VANİLYALI CAPPUCCİNO İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0