Milka Gofree Çikolatalı Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİMilka Gofree Çikolatalı Kaç Kalori? Milka Gofree Çikolatalı Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Milka Gofree Çikolatalı Kaç Kalori? Milka Gofree Çikolatalı Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Milka Gofree Çikolatalı yemek zararlı mı? faydalı mı? Milka Gofree Çikolatalı kaç kalori? Milka Gofree Çikolatalı içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Milka Gofree Çikolatalı içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Milka Gofree Çikolatalı kaç kalori, Milka Gofree Çikolatalı yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Milka Gofree Çikolatalı gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Milka Gofree Çikolatalı ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Milka Gofree Çikolatalı ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde ortalama 149,63 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Milka Gofree Çikolatalı içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Milka Gofree Çikolatalı içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Milka Gofree Çikolatalı içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde yaklaşık olarak 17,53 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Milka Gofree Çikolatalı içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Milka Gofree Çikolatalı yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde 0,57 g olarak bulunuyor.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Milka Gofree Çikolatalı içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde 7,84 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Milka Gofree Çikolatalı içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde Protein bulunuyor. Milka Gofree Çikolatalı içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Milka Gofree Çikolatalı dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Milka Gofree Çikolatalı içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Milka Gofree Çikolatalı içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde de 1,77 g Protein bulunuyor.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Milka Gofree Çikolatalı ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Paket Milka Gofree Çikolatalı içerisinde yaklaşık olarak 0,04 mg sodyum bulunuyor. Peki Milka Gofree Çikolatalı içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Milka Gofree Çikolatalı yiyerek sodyum almış olursunuz.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Milka Gofree Çikolatalı İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Milka Gofree Çikolatalı içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Milka Gofree Çikolatalı içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Milka Gofree Çikolatalı yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Milka Gofree Çikolatalı içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Milka Gofree Çikolatalı içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Milka Gofree Çikolatalı içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Paket Milka Gofree Çikolatalı İçindeki Besinler

 • 17,53 Karbonhidrat
 • 1,77 Protein
 • 7,84 Yağ
 • 0,57 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,04 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 17,53 Karbonhidrat

1 Gram Milka Gofree Çikolatalı İçindeki Besinler

 • 0,62 Karbonhidrat
 • 0,06 Protein
 • 0,28 Yağ
 • 0,02 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,62 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


MİLKA GOFREE ÇİKOLATALI İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0