McDonald's Külah Sütlü Dondurma Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİMcDonald's Külah Sütlü Dondurma Kaç Kalori? McDonald's Külah Sütlü Dondurma Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma Kaç Kalori? McDonald's Külah Sütlü Dondurma Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma yemek zararlı mı? faydalı mı? McDonald's Külah Sütlü Dondurma kaç kalori? McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? McDonald's Külah Sütlü Dondurma içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma kaç kalori, McDonald's Külah Sütlü Dondurma yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? McDonald's Külah Sütlü Dondurma gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? McDonald's Külah Sütlü Dondurma ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce McDonald's Külah Sütlü Dondurma ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Adet McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde ortalama 141,34 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. McDonald's Külah Sütlü Dondurma içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Adet McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde yaklaşık olarak 20,83 g karbonhidrat bulunmaktadır.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç lif yok. Lif oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Adet McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde 4,91 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde Protein bulunuyor. McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein McDonald's Külah Sütlü Dondurma dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Adet McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde de 3,98 g Protein bulunuyor.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar McDonald's Külah Sütlü Dondurma yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte McDonald's Külah Sütlü Dondurma içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Adet McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçindeki Besinler

 • 20,83 Karbonhidrat
 • 3,98 Protein
 • 4,91 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 20,83 Karbonhidrat

1 Gram McDonald's Külah Sütlü Dondurma İçindeki Besinler

 • 0,18 Karbonhidrat
 • 0,03 Protein
 • 0,04 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,18 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


MCDONALD'S KÜLAH SÜTLÜ DONDURMA İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0