İşte Ilıcalı'nın gizemli kardeşi! Acun Ilıcalı terlikle dünyayı gezdi zengin oldu kardeşi doktor!

İşte Ilıcalı'nın gizemli kardeşi! Acun Ilıcalı terlikle dünyayı gezdi zengin oldu kardeşi doktor!
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:44:00

​Acun Ilıcalı terlikle dünyayı gezdi zengin oldu kardeşi doktor! İşte Ilıcalı'nın gizemli kardeşi... TV 8 ve Acun Medya'nın sahibi, Masterchef, Survivor, Yetenek Sizsiniz gibi programların yapımcısı Acun Ilıcalı hem kariyeri hem de özel hayatıyla adından sık sık söz ettiren bir isim. Tüm bunlardan farklı olarak Acun Ilıcalı, aile bireylerini gözlerden uzak tutmayı başarıyor. Annesini ve babasını kaybeden Acun Ilıcalı'nın doktor bir kardeşi olduğunu biliyor muydunuz? İki kardeşin benzerlikleri akıl alır gibi değil.

Onu ilk olarak Acun Firarda adlı programla tanıdık. Ayağında parmak arası terlikleri, altında kaprisiyle dünyayı gezen Acun Ilıcalı nerede, şimdiki medya patronu paraya para demeyen Acun Ilıcalı nerede. Kariyerine spor muhabiri olarak başlayan Acun Ilıcalı'nın şansı Var Mısın Yok Musun'la döndü ve sonrasında Acun Medya'yı kurup, TV 8'i satın aldı. Şimdilerde attığı her adım olay olan Acun Ilıcalı, çalkantılı aşk hayatı ve sevgilileriyle gündeme gelse de, ailesini gözden uzak tutmakta başarılı. Acun Ilıcalı'nın çok ünlü doktor kardeşi olduğunu ve tıpkı ona benzediğini biliyor muydunuz? 

52 yaşındaki Acun Ilıcalı uzun yıllarıdr Türkiye'nin en güçlü ve en çok konuşulan isimlerinden biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Attığı her işte başarıyı elde eden Acun Ilıcalı kariyerine Show TV'de spor muhabiri olarak başladı sonrasında yürü ya kulum şeklinde kariyerinde ilerledi. Sonrasında Acun Firarda programıyla adını duyuran Acun Ilıcalı'nın bir sonraki adımı stüdyolar oldu. Yine Show TV ekranlarında Var Mısın Yok Musun adlı programı sunan Acun Ilıcalı sonrasında Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Survivor, Masterchef gibi formatları Türkiye'ye taşıdı. Şimdilerde Exxen TV'yle meşgul olan Acun Ilıcalı aile bireylerini gözlerden uzak tutmayı başarıyor. O isimlerden biri de Acun Ilıcalı'nın kardeşi Ömer Cenker Ilıcalı.

Acun Ilıcalı bu kadar göz önündeyken kardeşi gözlerden uzak ama oldukça ünlü bir doktor. Zaman zaman televizyon ekranlarına çıkan ve sağlık konusunda bilgilerini paylaşan Ömer Cenker Ilıcalı'nın Acun Ilıcalı ile olan benzerliği de şaşkına çeviren cinsten.


İŞTE ACUN ILICALI VE KARDEŞİ ÖMER CENKER ILICALI
Acun Ilıcalı'nın kardeşi Ömer Cenker Ilıcalı hakkında bilgiler oldukça kısıtlı. 1967 yılında Erzurum'da doğan Ömer Cenker Ilıcalı kardeşi gibi televizyon kariyeri yerine doktor olmayı tercih etti. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Ömer Cenker Ilıcalı uzmanlığını da yine aynı okuldan aldı.

ABD Albert Nemeth Lazer Merkezi'ne gitti. Ulusal ve uluslararası birçok konferansa katılan Ilıcalı, yerli ve yabancı yayınlarda yazılar da kaleme almıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER