İstanbulkart’ı Olan Herkesin Hesabına Yatıyor! Pazartesi Günü 1.200 TL Verilecek!

İstanbulkart’ı Olan Herkesin Hesabına Yatıyor! Pazartesi Günü 1.200 TL Verilecek!
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:46:00

​Tek tek açıklandı. Gelen son dakika haberine göre İstanbulkart kullanan milyonların hesabına 600 ve 1.200 TL para yatacak. DenizBank A.Ş. ("DenizBank") ile oluşturulan işbirliği kapsamında İstanbulkart sahiplerine, kampanya koşullarını sağlaması durumunda DenizBank doğrultusundan 12 ay taksitli 1.200 TL'ye varan faizsiz kredi kullanma fırsatını kaçırma! Kredini kullan, İstanbulkartın ile rahatlıkla harca. 

Peş peşe açıklandı. Gelen son dakika haberine göre İstanbulkart kullanan milyonların hesabına 600 ve 1.200 TL para yatacak. İstanbulkart destek avans, DenizBank doğrultusundan kullandırılacak kredi ve kredi kartı kampanyasıdır.

Kampanya Koşulları;

İstanbulkart Destek Avans, DenizBank doğrultusundan kullandırılacak kredi ve kredi kartı kampanyasıdır.

Kampanya'dan yalnızca Belbime'a ait kanallardan yönlendirme oluşturulan Denizbank kanalları üstünden müracaat yapılabilir.

Kampanya kapsamında sıfır faizli kredi müracaatını yalnızca İstanbulkart'ı ile TCKN verisini eşleştirmiş müşteriler yapabilecektir TCKN ve İstanbulkart eşleştirmenizi https://kisisellestirme.İstanbulkart.İstanbul rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında kullandırılabilecek sıfır faizli kredi tutarı seçmiş bulunduğunuz İstanbulkartınıza aktarılacaktır . Avantajlı faiz seviyesi ile kullandırılan krediler ise DenizBank nezdindeki hesabınıza yatırılacak ve İstanbulkart'a rastgele bir yükleme olmayacaktır.
İstanbulkartınıza yüklenen kredi bakiyesini, İstanbul içersinde toplu ulaşım araçlarına ek olarak ; CarrefourSA, A101, Migros, BİM ve Şok Marketler, İstanbulkart'ın geçtiği iş bankası pos cihazlarının bulunduğu işyerlerinde, Multinet ödeme noktaları Halk Bakkal BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet ), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, Matik Otomatlar, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde kullanabilmeniz olası . Kampanya müracaatnuzun DenizBank'a iletilmesinden sonra DenizBank doğrultusundan yapılacak değerlendirme neticesinde kredisi onaylanan 18 yaşından büyük bireysel müşteriler (gerçek kişi) amacıyla geçerlidir.

DenizBank faiz oranlarında ve kampanya koşullarında farklılık yapma onaylanan miktarın tüketimi amacıyla son kararı verme, müşteriden kefil, teminat ve ek bilgi/ belge isteme, krediye dair tutarı kullandırmama hakkına sahiptir. Başvuruya dair alakalı belgeleri imzalamadan evvelce faiz seviyesi, bütün masraf, ücret ve komisyon ile alakalı tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Başvurular müşterinin kendine ait cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası ile yapılmalıdır. Başvuru neticesi SMS ile iletilecektir.

Başvurusu onaylanan müşteriler, kredilerini en yakın DenizBank şubesine Nüfus Cüzdanı ve İstanbulkart'ı ile müracaat ederek kullanabilecektir.
Kampanya kapsamında sıfır faizli kredi amacıyla tahsis ücreti tahsil edilmeyecektir. Yaşam sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır.


Kampanyada DenizBank değerlendirmesine göre en çok 12 ay vadede 1.200 TL'ye kadar Sıfır Faizli Kredi fırsatı takdim edilecektir Kampanya kapsamında belirti edilen bu vade ve tutarın üstünde bir kullandırım yapılmayacaktır.

Kampanya kapsamında kullandırımı onaylanan sıfır faizli kredi tutarı İstanbulkart'ınıza talimat oluşacaktır İstanbulkart'ınıza meydana gelen talimatı kullanabilmeniz amacıyla NFC özellikli cep telefonunuza, rastgele bir Biletmatik cihazına, otobüslerdeki ödeme cihazlarına, İstanbulkart'ın geçtiği rastgele bir alış veriş ödeme noktasındaki pos cihazına dokundurmanız yeterlidir.

Sıfır Faizli kredi kampanyasından her müşteri yalnızca 1 defaya mahsus olarak yararlanabilir. Kampanya kapsamında, 1 defadan çok sıfır faizli kredi tüketimi olası değildir. Sıfır Faizli

Kredi Kampanyasına ek olarak kampanya kapsamında müşteriye daha yüksek tutarda faizli kredi tahsisi olası ise; SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Müşteriye iletilecek müracaat neticesinde faizli kredilerde ne kadar ön onaylı limit alabileceği de paylaşılacaktır. Müşteri sıfır faizli krediyi kullandıktan sonra İstanbulkart sahiplerine sunulacak avantajlı faiz seviyesi ile faizli kredisini de, kredi koşullarını bütün DenizBank şubelerinden öğrenerek kullanabilecektir.

Sıfır Faizli Kredi Kampanyasından faydalanmak amacıyla DenizBank'ta hesap açılması gerekmektedir.

Kredi Kartı ve Taksitli Nakit Avans kampanyası ile alakalı koşullara DenizBank müracaat sayfasında ulaşabilirsiniz. İstanbulkart kullanıcıları kullanım şartlarını yerine getirmesi ve DenizBank doğrultusundan ideal bulunması durumunda 500TL'ye kadar Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans avantajından da faydalanabilecektir. DenizBank kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı değiştirme hakkına sahiptir.

Kredi kartı kampanyasında müracaatı onaylanan kart müşterilerine kartın onaylamasının ertesi iş gün itibariyle, kampanya boyunca 1 kez kredi kartı limitleri üstünden kullanabilecekleri faizsiz 500 TL 5 ay vadeli faizsiz taksitli nakit avans kullanma hakkı tanımlanacaktır. Tanım tarihten itibaren 90 gün içerisinde müşterimiz faizsiz, 500 TL ve 5 ay vadeli faizsiz Taksitli Nakit Avans hakkını Denizbank kanallarından Taksitli Nakit Avans menüsüne giriş yaparak kullanabilecektir.

DenizBank kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı değiştirme hakkına sahiptir.
Kampanyanın başlangıç tarihi 31.08.2021 bitiş tarihi 30.11.2021'dir. Detaylı bilgiye bütün ALO153, İstanbulkart Başvuru Merkezleri, bütün DenizBank şubeleri ve 0850 222 0 800'den ulaşabilirsiniz.

1.200 TL’ye varan Sıfır Faizli Masrafsız Kredi Kampanyasına başvurmak ve ne kadar özel faizli kredi alabileceğinizi öğrenmek için tıklayın

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER