İstanbul Ve Ankara Bedavadan Biraz Ucuza Konut Satışı! Az Önce Başladı! 45 Bin TL'ye Ev Alıyorsunuz

İstanbul Ve Ankara Bedavadan Biraz Ucuza Konut Satışı! Az Önce Başladı! 45 Bin TL'ye Ev Alıyorsunuz
YAYIN TARİHİ: 27.12.2021 13:37:00

Ev fiyatlarında meydana gelen balon bir türlü patlamıyor. Bu anlamda emlak pazarı büyümeye devam ediyor. Dar gelirli vatandaşlar için ise ucuz konut almak artık hayal oldu. Ancak İstanbul, Ankara ve İzmir'de başlatılan kelepir konut satışları ile eş güdümlü olabildiğince makul fiyatlara konut sahibi olabilme imkânı vatandaşlara sunuldu. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'tan kelepir konut satışına dair ilanlar yayınlandı! İşte kelepir konutlara dair çoğu detay!

Bankalar doğrultusundan yapılan kelepir konut satışlarında olabildiğince düşük fiyatlarda gayrimenkul sahibi olabilmektesiniz. Kendi evinin sahibi olmak isteyen ya da kiradan kurtulup kendi evini alabilmek isteyen vatandaşlar amacıyla görkemli fırsatlar İstanbul ve Ankara'daki kelepir konut satışları ile geldi. Ev alabilmek isteyen vatandaşlarımız amacıyla başlatılan kelepir konut satışlarına dair çoğu ayrıntıyı haberimizde derledik. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank doğrultusundan ilan edilen kelepir konutlara dair çoğu ayrıntı haberimizin içeriğinde yer alıyor. 

UCUZ KONUTLARIZ NEDEN BANKALAR SATIYOR?


Ev sahibi olmak isteyen çoğu vatandaşımız bankalar bağlamında konutların satışa çıkarılması ile ilgili kuşku duymaktadır. Esasında bunun hedefi olabildiğince basittir. Bankalar kredilerini kullandırdıkları müşterilerinden bir teminat talep ederek kredilerin geri ödemeleri yapılıncaya kadar teminat gösterebilecekleri konut mülklerinin el değiştirerek kredi hesabı kapattırabilmektedir.Bu şekilde de bankalar konut sahibi olurken kredi çekip ödemeyen kişilerin de borçları kapatılmış olmaktadır. Bu şekilde bankalar doğrultusundan satın alınmış olan çoğu konut, belli dönemlerde kelepir konut olarak çok makul fiyatlarda vatandaşlara satışı gerçekleştirilmektedir. Aynı program bankalarda araba satış işlemleri de yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple bankalar kelepir konut satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

BEDAVADAN BİRAZ UCUZA ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK VE HALKBANK'IN SATIŞA SUNDUĞU EVLER


Bankaların satışını gerçekleştirdiği kelepir Konutları satın alabilmek isteyen vatandaşlarımızın akıllarına ilk evvel bu konutları nasıl alacakları gelmektedir. Bunun amacıyla yapmanız gereken tek şey satış işlemlerinin gerçekleştirildiği Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bankası’nın internet sitesine girerek satışa eklenilen dairelerin ilanlarına öneri vermeniz yeterli olmaktadır.

Şanlıurfa, Süleymaniye Mahallesi'nde konut 45.000 TL'ye Ziraat Bankası tarafından satışa sunuldu. Konuta baktığımız zaman 95 m² alanlı, 2/80 arsa paylı, 3.bodrum kat mesken nitelikli 12 nolu bağımsız bölümden oluşuyor. 

Vakıfbank'ta başlanan kelepir konut satışında ise Ankara, Altındağ'ın Doğantepe mahallesinde 182.000'ye ev satılıyor. 

Taşınmaz A-2 Blok, 1.kat, 3 numaralı bağımsız bölüm, projesine göre 89 m2 alanlı olup salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, 2 balkon ve antre bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz zemin kat bina girişine göre sağ doğrultuda yer almakta olup güneydoğu ve güneybatı cephelidir. Taşınmaz kat mülkiyetlidir. Bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ile Şehit Hacı Osman Dugan Caddesi üzerinden daimi ve sık sık olarak sağlanmaktadır. Alt yapı bozukluğu bulunmayan bölge, bütün belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Halkbank ise,  Ankara Kızılcahamam Satılık Apartman Dairesini 104.000,00 TL'ye satıyor. 
Değerleme Konusu Taşınmaz Bina Girişine Göre Solda 2. Bodrum Katta Yer Almaktadır. Projesine Göre 2Si Salona Bağımlı 3 Oda, Salon, Mutfak, Banyo, ...


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER