Islak sopayla dövülesi Gözde Türker meğer… Kardeşlerim’in yılan Harika’sının annesi o ünlü isim!

Islak sopayla dövülesi Gözde Türker meğer… Kardeşlerim’in yılan Harika’sının annesi o ünlü isim!
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 10:28:00

​Kardeşlerim’in yılan Harika’sının annesi o ünlü isim! Islak sopayla dövülesi Gözde Türker meğer… Kardeşlerim dizisinde Harika karakterini canlandıran Gözde Türker muhteşem oyunculuğuyla herkesin antipatisini kazanan bir karakter yaratmayı bildi. 1995 Bursa doğumlu olan Gözde Türker geçtiğimiz aylarda Anıl Güler ile hayatını birleştirerek yani bir hayat ‘merhaba’ demişti. Dizideki bu antipatik karakter Gözde Türker’e büyük bir şöhret getirdi. Hal böyle olunca hakkında pek detay da merak edilir oldu.

Atv ekranlarının son dönemdeki bombalarından biri Kardeşlerim. İlk bölümü Şubat 2021’de yayınlanan Kardeşlerim’in senaryosunu Gül Abus Semerci yazarken yönetmenliğini Serkan Birinci yapıyor. Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk gibi daha önceden ekranlardan tanıdığımız isimlerin yanı sıra pek çok yeni genç isim bulunuyor. Onlardan biri de Gözde Türker. Ve Gözde Türker hakkında bugün ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü.

Oyunculuğa 9 yaşında Bursa’da aldığı tiyatro eğitimiyle başlayan Gözde Türker, sahne tozu yutunca bir daha da vazgeçememiş. 12 yaşında Uludağ Stüdyo Oyuncuları’nda çocuk oyuncu olarak yer aldı ve takvim yaprakları 2017’yi gösterdiğinde İstanbul Devlet Tiyatrosu’na sözleşmeli olarak girdi. Oldukça yetenekli bir genç olan Gözde Türker’in şansı ise Kardeşlerim sayesinde döndü.

2021’in ikinci yarısında atv’de başlayan Kardeşlerim dizisiyle ekranlarda boy gösteren Gözde Türker’in hayat bu sayede değişti. Ayrıca Türker’in müzikle de ilgilendiğini aynı zamanda profesyonel dansçı olup, Arjantin Tango eğitmeni olduğunu da belirtmekte fayda var. Kız güzel bu kadar da göz önünde olunca hakkında pek çok detayın merak edilmesi de kaçınılmaz.
Gözde Türker hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.


Genç oyuncunun annesinin, son olarak Baht Oyunu adlı dizide rol alan Funda İlhan olduğu iddia edildi, nasıl edilmesin. O kadar çok benziyorlar ki, yan yana gören herkesin söyleyebileceği bir şey. Ancak gelin görün ki işin aslı bambaşka çıktı. Gözde Türker Instagram hesabından yaptığı açıklamada gerçek ailesini paylaştı. Böylece haberin gerçeği ortaya çıkmış oldu.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER