İŞKUR BİM İş Başvuru Formu Kadrolar- BİM Market En Az 4.250 TL Maaşla Personel Alım Başvuru Şartları

İŞKUR BİM İş Başvuru Formu Kadrolar- BİM Market En Az 4.250 TL Maaşla Personel Alım Başvuru Şartları
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 12:23:00

BİM zincir marketleri yapmış olduğu açıklama da en az 3250 TL maaş ile personel alacağını duyurdu. Başvuru işlemleri ise internet sayfaları üzerinden ve BİM marketlerine gidilerek yapılacak. Çeşitli kadrolara yapılan personel alımlarında kişilerden belli başlı kriterler isteniyor. Kişilerin kriterleri mutlaka taşımaları gerekiyor.

BİM marketlerinin internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerinizi online bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. BİM’in internet sayfasına giriş yaptıktan sonra kendinize hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturma işlemlerinin ardından özgeçmiş bilgilerinizi tam ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekiyor. Sonrasında ise başvur sekmesine tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

İŞKUR Platformu Üzerinden Yayınlanan İlanda BİM Personel Alımı İlanları;


BİM son zamanlarda personel alımı konusunda sıklıkla karşımıza çıkan bir mağazalar zinciri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Dolayısıyla son zamanlarda İŞKUR platformu üzerinden de personel almak konusunda BİM farklı fırsatları sizlerle buluşturuyor.

-Tır şoförü

- Operatör

- Gıda satış elemanı

- Muhasebeci

- Reyonda çalışmak üzere eleman

- Genel işçi

- Kasiyer

- Yük taşıma personeli


Başvuru Kriterleri


BİM’in iş ilanlarına başvurmaları için kişilerin belli başlı kriterleri sağlamaları gerekiyor. Aksi durumda kişilerin başvuruları onaylanmaz. Adaylarda aranacak kriterler şu şekildedir;

- Markete gelen müşterilere etkili hizmetler sunabilmek,

- Hijyen ve temizlik konusunda son derece titiz olmak,

- Esnek çalışma koşullarına ayak uydurabilmek,

- İletişim becerisi güçlü olmak,

- Diksiyon becerisi gelişmiş olmak,

- Samimi ve güler yüzlü olunmalı,

- Halkla ilişkiler konusunda yetkinlik sahibi olmak,

- Ekip çalışmasını başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek,

- Sigara kullanmayan,

BİM İş Başvuru İşlemi Nasıl Yapıyor?


BİM marketlerine başvuru yapmak isteyen kişiler online kanallar aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirebiliyor. İlk öncelikle kişilerin yapması gereken işlem BİM’in resmi web sitesine giriş yaparak üyelik oluşturmaları gerekiyor. Üyelik oluşturma işlemlerinin ardından kişiler başvuru formunu doldurur. Başvuru formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve düzenli bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Elektronik ortamda formunuzu doldurduktan sonra başvur butonuna tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR