Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ziraat, Vakıf, Halkbank Temel İhtiyaç Desteği Kredi Başvuru Sorgulama! 10 Bin TL Kredi çıktı mı?

İŞ

30 Nisan 2020 Perşembe 22:34:45

Ziraat, Vakıf, Halkbank Temel İhtiyaç Desteği Kredi Başvuru Sorgulama! 10 Bin TL Kredi çıktı mı?

Zorlu Koronavirüs sürecinde Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank öncülüğünde, vatandaşın acil nakit ihtiyacını gidermek üzere sunulan Temel İhtiyaç Desteği kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Milyonlarca kişinin başvurduğu temel ihtiyaç kredisi desteğiyle ilgili detaylar araştırılmaya başlandı.

Zorlu Koronavirüs sürecinde Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank öncülüğünde, vatandaşın acil nakit ihtiyacını gidermek üzere sunulan Temel İhtiyaç Desteği kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Milyonlarca kişinin başvurduğu temel ihtiyaç kredisi desteğiyle ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. Koronavirüs sürecinde acil nakit ihtiyacına düşen vatandaşların 10 bin TL’ye kadar kredilerini uygun faiz ve vade seçenekleriyle alabilmesi için Hükümetin açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda 3 Kamu bankasından Temel ihtiyaç desteği kredisi açıklanmıştı. Peki Temel İhtiyaç desteği kredisi başvuru sonucu nasıl öğrenilir? Temel ihtiyaç desteği kredisi başvuru sonucu sorgulama ve öğrenme. Detaylar haberimizde sizlerle…

Koronavirüs salgını sürecinde, Hükümetin açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi doğrultusunda Kamu bankaları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından vatandaşa Temel İhtiyaç Desteği kredisi sunulmuştu. Temel İhtiyaç Desteği kredisine başvurular halen daha devam ederken, başvuru yapan milyonlarca vatandaş kredi başvuru sonucunu öğrenmek istiyor. Temel İhtiyaç desteği kredi başvuru sonucu öğrenme ve sorgulama! Temel İhtiyaç desteği kredisi ile birlikte milyonlarca kişiye, 10 bin TL’ye kadar yüzde 0.49 faiz oranı ve 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sağlanacak. Uygun ödeme planı ve faiz oranı içeren Temel İhtiyaç desteği kredisinde vatandaşa 5 bin, 7,500 TL ve 10 bin TL limitli ihtiyaç kredileriyle zorlu Koronavirüs sürecinde acil ihtiyaçlarının karşılanması noktasında destek olunuyor. Peki Temel ihtiyaç desteği kredi başvuru sonucu nasıl sorgulanır?

Temel İhtiyaç Desteği için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’a kredi başvurusunda bulunmuşsanız kredi başvuru sonucunuzu bu bankaların resmi internet sitelerinde yer verilen kredi başvuru sonucu sorgulama adreslerinden, bankaların çağrı merkezlerinden ve de SMS bankacılığı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Koronavirüsle mücadele ekonomi paketinin ardından Kamu bankaları da zorlu süreçte elini taşın altına koyarak vatandaşın acil nakit ihtiyacını giderme noktasında düşük faizle 5 bin, 7.500 ve 10 bin TL limitli Temel ihtiyaç desteği kredilerini devreye aldı. Kredi başvuruları internet üzerinden, SMS’le ve banka şubelerinden gerçekleştirilebilirken şimdiden milyonlarca kişi temel ihtiyaç desteği kredisine başvurdu.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama

Vakıfbank da bu zorlu Koronavirüs sürecinde 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli, %0,49 faiz oranıyla 10 bin TL’ye kadar temel ihtiyaç desteği kredisi için başvuruları almaya devam ediyor. Vakıfbank’tan temel ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlar başvuru sonucu sorgulama işlemlerini araştırıyor.

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/gunlukfinans/SubesizDestekKredisiBasvuruSorgulama/BasvuruBilgileri.aspx Adresine giriş yaptıktan sonra T.C Kimlik numaranız ve Telefon numaranızı girip ardından telefonunuza gelecek Doğrulama kodunu da belirterek Vakıfbank temel ihtiyaç desteği kredisi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim Adresine giriş yaptıktan sonra T.C Kimlik no, Güvenlik Kodu ve telefon numaranızı yazıp, telefon numaranıza gelen doğrulama kodunu da girerek Ziraat Bankası’na yaptığınız kredi başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilmeniz mümkün.

Halkbank Temel İhtiyaç Desteği Kredi Sonucu Öğrenme

Halkbank, Temel ihtiyaç desteği kredi başvuruları için sorgulama ekranına resmi internet sitesinde yer vermiyor. Bu nedenle de Halkbank temel ihtiyaç desteği kredi sonucu öğrenmek için Halkbank şubelerine telefonla ulaşarak ya da bizatihi şubeye giderek başvuru sonucunuzla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası 6 Ay Geri Ödemesiz Yüzde 0.49 Faiz Oranlı Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası’ndan Koronavirüs sürecinde vatandaşa yönelik 6 ay geri ödemesiz, yüzde 0.49 faiz oranı ve 36 ay vadeli temel ihtiyaç desteği kredisi başvuruları halen daha devam ediyor. Başvuru yapmak isteyenler, https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi?ch=1 adresinden online olarak, şubeye gitmeden kredi başvurusu gerçekleştiribilirler.

Vakıfbank ve Halkbank Temel İhtiyaç Desteği Kredi Başvuru

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/gunlukfinans/Subesiz2/DestekKredisiBasvuru.aspx Adresinden Vakıfbank temel ihtiyaç desteği kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank için ise https://www.halkbank.com.tr/21544-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi adresinden ihtiyaç kredisi tutarı ve vade seçeneklerini belirterek temel ihtiyaç desteği kredi başvurunuzu iletmeniz mümkündür.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı