Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi detayları paylaştı! 6 Ay ertelemeli Borcu olanlara 25.000 TL Dijital Kredi Kampanyası Duyuruldu!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi detayları paylaştı! 6 Ay ertelemeli Borcu olanlara 25.000 TL Dijital Kredi Kampanyası Duyuruldu!

İŞ

12 Aralık 2020 Cumartesi 14:50:40

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi detayları paylaştı! 6 Ay ertelemeli Borcu olanlara 25.000 TL Dijital Kredi Kampanyası Duyuruldu!

Ziraat Bankası emekli ve çalışanlara rekor kredi kampanyası. Ziraat Bankası internet bankacılığı ve Ziraat Mobil kullanıcısına şubeye gitmeden 25000 TL Dijital kredi kampanyası duyuruldu. Yapacağınız başvuru sayesinde gelir düzeyiniz ve diğer kredi konu gibi detaylara bakılmaksızın kredi verilecek. Borç ödeme kredisi altında çekilecek kredi 25.000 TL anında hesaba geçecek. İşte Ziraat Bankası o kredi kampanyası.

Ziraat Bankası evde kaldığımız bu günlerde hem hafta içi hem hafta sonu aranmaksızın her saniye 25 bin TL SMS ile kredi başvuru ekranını açtı. ZiraatBankası Dijital Kredi altında anında kredi alımı yapabilirsiniz. Dijital yollarla yayınlanan kredi onayı SMS ile veriliyor. Bankaya ve şubeye gitmeden evraklar ve sözleşmeler mail ile onaylanıyor ve hemen 25000 TL kredi çekebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası rekor kırıyor!

Türkiye’de Dijital Kredi ilk duyuran banka olan Ziraat Bankası, şubeye gitmeden kredi verme rekoru kırıyor. Hem Devlet Bankası devlet güvencesi ve vatandaşa destek anlamıyla Ziraat Bankası Dijital kredisi rekor kırıyor. Kısa sürede 100 bin kişinin 25 bin TL kredisi onaylayan Ziraat Bankası onaylamalara devam ediyor.

36 Ay Vadeli kredi!

Üç adımdan oluşan Kredi başvurusu için Ziraat Bankası hesabı yada mobil bankacılık kulanmanız gerekiyor. İnternet şubesi olan Ziraat mobilden 36 ay vadeli Dijital kredi başvuru yaparak 25000 TL seçiyorsunuz ve Türkiye Hayat ve Emeklilik Aş acentesiyle kredi başvuru gerçekleşiyor.

Ziraat Bankası 25000 TL kredi başvuru yap!

Ziraat Bankası hesabınıza giriş yapın.

Online Dijital Kredi başvuru ekranını açın!

Ziraat Bankası Online Başvuru ekranı tıklayarak çekmek istediğiniz miktarı ve kart bilgilerinizi girerek DEVAM’a tıklayın.

SMS ile sonucu bekleyin!

Başvuru sonrası internet ve mobil başvurunuz tamamlanmış ve şifreniz cep telefonunuza gönderilmiştir mesajı ile karşılaşacaksınız. Kredi çekmek istiyorum girerek SMS ile giriş yaparak 25000 TL hazır krediden hemen faydalabilirsiniz.

6 Ay şartlı erteleme var!

Ziraat Bankası en büyük avantajlarından biri de 6 ay ödeme kolaylığı! Kredi çektikten sonra Ziraat Bankası mobil yada telefon ile hemen 6 ay erteleme isteyebilirsiniz. Ziraat Bankası az bir faizle 6 ay boyunca kredi ödemesi istemeyebiliyor. Vatandaşlar az da olsa nefes alacağı kredi sonrası Ziraat Bankası 6 ay ertelemesi de takdir toplamaya devam etti.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı