Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ziraat Bankası, Garanti BBVA, Vakıfbank ve İş Bankası 100 Bin TL Evraksız Kredi Kampanyası

İŞ

10 Mayıs 2020 Pazar 23:08:27

Ziraat Bankası, Garanti BBVA, Vakıfbank ve İş Bankası 100 Bin TL Evraksız Kredi Kampanyası

Evraksız 100.000 TL Kredi Nasıl Alınır? Evraksız 100.000 TL Kredi Başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Evraksız ve gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Evraksız 100.000 TL Kredi Nasıl Alınır? Evraksız 100.000 TL Kredi Başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Evraksız ve gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Bankalar ihtiyaç kredilerinde verdikleri bazı limitlere göre kredi imkanı tanımaktadır. Bu verilen limitlere bazı bankalar gelir belgesiz olarak kredi verirken bazı bankalar ise şubeler üzerinden gelir belgenizin olması durumunda kredi vermektedir. Sizlerde eğer 100.000 TL gibi yüksek limitli kredi almak istiyorsanız bu kredileri gelir belgesi olmayan ve sigortası olmayan kişilerin çekemeyeceğini söylemek istiyoruz. Yalnız bankalardan maaş almanız durumunda bankaya evrak vermeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere şimdi hangi bankalardan hemen aynı gün onay alıp kredi alacağınızın bilgilerini vereceğiz.

Ziraat Bankası Evraksız 100.000 TL Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden evraksız kredi başvurusu yapmak için banka şartlarına uygun olmanızdan ziyade bu bankadan maaş almanız gerekiyor. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden aldıklarında evrak götürmeden sadece kimlikle kredi alabilirler. 60 ay vadeye kadar verilen 100.000 TL kredi ihtiyaç kredisi kampanyası olarak sizlere sunulacaktır. Başvuru sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Maaşınıza ve diğer banka borçlarınıza göre 100 bin TL’ye kadar bir limit oluşur. Sizlerde bu limit üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Evraksız 100.000 TL Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi almak istediğiniz zaman çalışan iseniz 3 aylık sigortanızın olması durumunda 100.000 TL’ye kadar anında evraksız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için kimliğinizle en yakın Garanti BBVA şubesine gitmeniz gerekiyor. Eğer bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız banka kredi onayı için bu kadar limit vermeyecektir. Sigortanızın olması durumunda banka şartlarına uygun olan kişiler başvuru yaptıkları gün onay alır ve aynı gün kredilerini kullanırlar. 60 ay vade yapacağınız bu kredilerde dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanmanız mümkündür.

Vakıfbank Evraksız 100.000 TL Kredi Başvurusu

Vakıfbank üzerinden de evraksız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda ve maaşınızı Vakıfbank üzerinden aldığınızda banka sizden evrak istemeden maaşınızın 22 katına kadar kredi verecektir. En az 6 aylık sigortanızın olması veya emekli olmanız halinde 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek yapacağınız bu kredilerde kredi ödemesi için dilerseniz 2 ayda bir ödemeli veya 3 ayda bir ödemeli kredi seçeneklerini de seçebilirsiniz. Bireysel müşterilerin başvuru yapacağı bu kredilerde emekli olan kişilerin emekli maaşını banka şubesinden alması şarttır.

İş Bankası Evraksız 100.000 TL Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden emekli veya devlet memuru maaşı almanız durumunda banka sadece kimlikle sizlere 100.000 TL’ye kadar kredi verecektir. Bu kredileri kullanmak için size en yakın olan İş Bankası şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrası kredi notu değerlendirmesini geçen kişiler son 3 aydır bu bankadan maaş alıyorsa kredi onayı alacaklardır. 60 ay vadeye kadar gelir durumunuza göre verilen ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeli olarak da kullanılmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı