Ziraat Bankası 150 bin TL kredi kampanyası başlattı! Kamu Bankasından rekor kıran sürpriz!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ziraat Bankası 150 bin TL kredi kampanyası başlattı! Kamu Bankasından rekor kıran sürpriz!

İŞ

13 Kasım 2020 Cuma 23:57:39

Ziraat Bankası 150 bin TL kredi kampanyası başlattı! Kamu Bankasından rekor kıran sürpriz!

Ziraat Bankası 150 bin TL kredi kampanyası başlattı. Çalışan ve emeklilerin hızlı bir şekilde verilen bu krediler ihtiyaç kredisi olarak sunulmaktadır. Ziraat Bankası 150 bin TL kredi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir, haberimize okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası son dakika kredi kampanyası yaparak müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası üzerinden 150 bin TL’ye kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Daha önceleri bu kredi sadece 100 bin TL’ye kadar verilmekteydi. Artan ihtiyaçlar doğrultusunda banka bu limiti 150 bin TL’ye kadar çıkartmıştır. Maaşınıza göre onay alabileceğiniz bu kredilerde şubelerden işlem yapabiliyorsunuz. Sizlere yazımızda nasıl kredi başvurusu yapacağınızı ve kredi kampanyası hakkında bilgileri vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası 150 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapacak olan kişi eğer emekli ise Ziraat Bankası’na kendi emekli maaşını taşıması veya bu bankadan maaş alması gerekiyor. Özellikle yüksek limitli ihtiyaç kredilerinde bankanın tek şartı bu olacaktır. Emekli olan kişiler kredi notu düşük olsa bile maaş taşıması yaptıkları durumunda Ziraat Bankası Genel Müdürlük tarafından kredi onayı verilecektir. İcralık veya avukatlık bir durumunuz oldu ve bu borçları ödediyseniz de banka maaş taşıması sonrasında veya bu bankadan maaş almanız durumunda sizlere 5 yıl beklemeden kredi vermektedir.

Çalışan müşteriler ise en az 6 aylık sigortası olması gerekiyor. Çalışan müşterilerin kredi notu önemlidir. 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olması veya daha önce hiçbir banka çalışmanızın olmamış durumunda 0 puanla bir kredi notunuzun olması gerekiyor. Düşük kredi notunuz varsa emekli kefil veya devlet memuru kefil bularak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ama bu sefer de 150.000 TL kredi alamazsınız. 150.000 TL kredi aldığınızda banka sizlerden diğer banka borçları da kapatmak isteyecek ve bunu şart koşarak krediyi verecektir. Kabul ederseniz hızlı bir şekilde onay alabilir ve 36 ay vadeye kadar bu bankanın ihtiyaç kredisi ile kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları diğer bankalara göre daha düşük olarak sizlere sunulmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler, 150.000 TL üzerinde kredi almak istiyorlarsa ipotek karşılığı kredi başvurusu yapması gerekiyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı