Yüzbinlerce İşçiye İkramiye Müjdesi! İlave Tediye Ödemeleri Ne Zaman Yatırılacak?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yüzbinlerce İşçiye İkramiye Müjdesi! İlave Tediye Ödemeleri Ne Zaman Yatırılacak?

İŞ

16 Aralık 2020 Çarşamba 21:55:38

Yüzbinlerce İşçiye İkramiye Müjdesi! İlave Tediye Ödemeleri Ne Zaman Yatırılacak?

Kamuda çalışan yüzbinlerce kamu işçisine ikramiye müjdesi geldi! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2020 yılının son günlerinde binlerce kamu işçisine ilave tediye ödemelerinin başladığını duyurdu. Bu açıklamanın ardından 2020 ilave tediye son taksit ödemeleriyle ilgili araştırmalar da başladı.

Kimler ilave tediye ödemesi alabilir? İlave tediye, ikramiye ödemeleri kimleri kapsıyor, ödemeler başladı mı? Kamu işçilerine ilave tediye ödemelerinin tüm detayları haberimizde sizlerle…

2020 yılı Aralık ayının ortasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan yüzbinin üzerinde kamu işçisine ikramiye müjdesi geldi! Bakan Selçuk, 2020 yılında 4 taksit olarak ödenmesi planan ilave tediye ödemelerinde, son taksit ödemelerinin 14 Aralık itibariyle başladığını duyurdu! Binlerce işçiyi ilgilendiren ikramiye – ilave tediye ödemeleriyle ilgili detaylar da araştırılmaya başlandı. İkramiye, ilave tediye ödemeleri kimleri kapsıyor, ödemeler ne zaman yapılacak?

İlave Tediye Ödemeleri Başladı! Bakan Duyurdu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yapılan açıklamada 2020 yılı 4. taksit ilave tediye ödemelerinin kamu işçilerinin hesaplarına yatırılmaya başlandığı duyuruldu! Yüzbini aşkın kamu işçisinin beklediği ilave tediye ödemelerinin başladığı resmen açıklandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Bakanlık olarak her zaman olduğu gibi Türkiyemiz için değer üreten, kalkınmamızın en büyük destekçisi olan işçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” açıklamasıyla binlerce kamu işçisine müjdeyi vermiş oldu.

Kimler İlave Tediye Ödemesi Alabilir?

Kamu işçilerine yönelik 2020 yılı 4. taksit ilave tediye ödemelerinin başlamasıyla birlikte vatandaşlar da araştırmalara başladılar. İlave tediye ödemelerinin kimlere ödeneceği, kimlerin ikramiye ödemesinden yararlanacağı araştırılıyor. Devlet ve ona bağlı müesseselerde çalışanlar ile taşerondan kadro hakkı elde ederek kadroya geçiş yapan işçiler 2020 yılında ilave tediye ödemesi alma hakkı elde edecekler.

İlave Tediye Ödemeleri Ne Kadar?

İlave tediye ödemelerinin miktarı da merak ediliyor. 2020 yılı Aralık ayında 14 Aralık itibariyle başlayan 4. taksit ilave tediye ödemelerinde en düşük 857 TL, en yüksek 1748 TL ödeme gerçekleştirilecek. Ödemeler kamu işçisinin maaşına göre belirleniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı